Memento mori: "Через обставини непереборної сили вже 2022 року Путіна не буде в російській політиці", - професор Соловей

Путін виглядає "огірком" тому, що телебачення і препарати дають змогу людині мати кращий вигляд, ніж у реальності

2022 року в політиці не буде президента Володимира Путіна. Про це російський історик, професор та КримНашист політичний аналітик Валерій Соловей заявив в авторській програмі Дмитра Гордона, зазначають Патріоти України.

"Мої джерела абсолютно надійні в тому, що стосується обставин непереборної сили. Телебачення і деякі препарати дають змогу людині мати набагато кращий вигляд порівняно з реальним станом. Але все те, що я говорив щодо обставин непереборної сили, про те, що треба поспішати і що вже 2022 року президента Путіна не буде в російській та міжнародній політиці, – усе це залишається актуальним", – сказав він.

Політичний аналітик підкреслив, що не використовує виразу "смертельно хворий".

"Я використовую евфемізм: особисті обставини непереборної сили. Я не лікар, у мене не було в руках аналізів, я не тримав у руках виписки. Тому цього я не говорю. Я використовую саме те формулювання, яке зараз вжив, і іншого використовувати не буду. Ще раз: я живу в Російській Федерації, і говорити ті речі, які я наважуюся говорити, – досить ризиковано", – пояснив Соловей.

"Медведчук привіз шамана з Амазонії, який провів обряд для Путіна і говорив, що Медведчук буде президентом". Повний текст інтерв'ю професора Солов'я Гордону.

Хіти тижня. Ердоган "мочить у сортирі" путінські війська в Карабасі (відео)

неділя, 25 жовтень 2020, 4:00

Турки пошматували путінських "відпускників", знищивши хвалену С-300. Про це йдеться в сюжеті Om TV, передають Патріоти України.

"Бунт" Церкви Кіпру після визнання ПЦУ: В Україні розповіли, хто є автором фейку

неділя, 25 жовтень 2020, 0:20

"Москва і її сателіти" стали розганяти заяву чотирьох ієрархів, які "категорично не погоджуються" з визнанням ПЦУ. Проти визнання автокефалії Православної церкви України виступили четверо з вісімнадцяти членів єпископату Церкви Кіпру. Про це на своїй с...