"Мене запросили": Зеленський дивно пояснив, чому був у кафе в Хмельницькому без маски, поліція відреагувала

Президент України Володимир Зеленський заявив, що готовий заплатити штраф, якщо його візит у кафе в Хмельницькому, де він і його супутники були без масок, визнають порушенням карантину. Про це він сказав журналістам у ході свого візиту в Хмельницьку область, передають Патріоти України.

"Я готовий віддати штраф, якщо я щось порушив ... Мене ... запросили, я зайшов - все там перевірили", - пояснив Зеленський.

Крім того, резонансне відвідування кафе прокоментував головний санітарний лікар України Віктор Ляшко, який теж там був присутній. За його словами, вони зайшли в кафе не тільки за кавою, але і перевірити, як виконуються санітарні норми.

"Ми вчора йшли по вулиці, хотіли взяти кави собі. Ресторатори, як і інший бізнес, хочуть відкритися раніше, - вони звернулися до нас: дивіться, ми вже готові виконувати ваші норми. Ми просто зайшли перевірити ... Було все дотримано так, як прописано в наших нормах. Я сидів подалі, контролював", - запевнив він.

У свою чергу, в МВД заявили, що поліція розгляне питання про можливе порушення карантинних норм Володимиром Зеленським та його супутниками при відвідуванні кафе в Хмельницькому і притягнення їх до відповідальності.

"Поліції не вперше штрафувати президента. Коли Володимир Зеленський показав свій бюлетень в квітні 2019 року, він був оштрафований за розголошення таємниці голосування. Тому компетентні органи поліції розглянуть це питання", - запевнили в МВД.

З архіву ПУ. "Мне не интересно мнение пед*растической обезьяны, сбежавшей в Италию, а итальянскую беду пересиживающей в России", - Уткін смачно розмазав топ-пропагандиста Кремля

понеділок, 12 квітень 2021, 23:30

"А, это тот Василий Уткин, которому давно необходима профессиональная психиатрическая помощь? И вы хотите, чтобы мы комментировали то, что говорит этот глубоко больной несчастный человек? Да вы посмотрите, как он выглядит. Ему нужна помощь, он выглядит...