"Мені 54 роки, і я не... Ну, в цілому ви зрозуміли": Порошенко зробив цікавий натяк щодо кримінальної справи проти нього (відео)

Екс-президент України Петро Порошенко зробив заяву про кримінальну справу проти нього. Про це повідомляють в Telegram-каналі "Україна зараз", передають Патріоти України.

Він виступив у Верховній Раді України і сказав: "Мені 54 роки і я не... Ну в цілому ви зрозуміли звідки пішла команда про порушення такої кримінальної справи".

Відзначимо, що мова йде про розслідування можливої державної зради п'ятим президентом України Порошенко під час підписання Мінських угод.

У 2014 році генсек Пан Гі Мун міг запобігти окупації Криму, але не зробив цього, - постпред України в ООН

четвер, 24 вересень 2020, 23:31

ООН не виконала завдання, заради яких створювалась. ООН проявила пасивність в 2014 році і тим самим зробила можливою російську окупацію Криму. Пан Гі Мун, на той час генсек ООН, міг запобігти анексії півострова і увійти в історію, але упустив свій шанс...

З архіву ПУ. "Поки ми спали": Телеканал "1+1" зганьбився через Портнова (фотофакт)

четвер, 24 вересень 2020, 23:30

Телеканал Ігоря Коломойського назвав одіозного політика "правозахисником". Телеканал "1 + 1" олігарха Ігоря Коломойського зганьбився в соціальних мережах і зазнав різкої критики після того, як одіозного чиновника часів Віктора Януковича Андрія Портнова...