
Скандальний колишній намісник Києво-Печерської лаври Павло заявив, що його нібито відправили під домашній арешт. Про це діяч УПЦ МП сказав під час спілкування з пресою та прихожанами у Києво-Печерськвй лаврі, котру відмовляється залишити разом з противниками ПЦУ.
«Мені дали домашній арешт», – заявив митрополит Павло.
Церковник додав, що збирається причаститися і повернутися підписати протоколи.
На тлі обшуків у приміщенні, де живе митрополит, журналісти поцікавилися, чи запросить він їх в гості. На це Павло відповів: «Запросто».
Слід зазначити, що міру запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту визначає суд на основі підозри. Тільки сьогодні, 1 квітня, вранці митрополит Павло отримав підозру за двома статтями від Служби безпеки України.
На 12 годину 1 квітня митрополита Павла викликано на допит. Після цього буде вирішуватись питання про обрання міри запобіжного заходу.
Нагадаємо, 31 березня Комісія з приймання-передачі державного майна Національного заповідника «Києво-Печерська лавра» знов не змогла розпочати свою роботу через супротив представників Української православної церкви Московського патріархату.
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...