Президент США Дональд Трамп відреагував на заплановані протести «Без королів», які мають відбутися по всій країні. Американський лідер стверджує, що не відчуває себе королем, повідомляють Патріоти України.
«Я не відчуваю себе королем. Мені доводиться проходити через пекло, щоб отримати схвалення. Король сказав би: «Я не збираюся цього робити». Король ніколи не мав би мандату Каліфорнії, щоб навіть говорити, йому не довелося б дзвонити [спікеру Палати представників] Майку Джонсону і [лідеру більшості в Сенаті Джону] Тюну і казати: «Хлопці, ви маєте це зробити», і через роки ми це зробили. Ні, ні, ми не королі. Ми зовсім не королі», – каже Трамп, який у соціальних мережах вже називав себе королем після скасування програми платного в’їзду до Мангеттена в Нью-Йорку.
Президент США покликався на щойно підписану ним резолюцію Конгресу, яка скасовує правило штату Каліфорнія, що передбачало поступове припинення продажу нових автомобілів на газовому паливі до 2035 року. Каліфорнія вже заявила, що подасть до суду на адміністрацію Трампа через цей крок.
Президент України Володимир Зеленський закликає Білорусь припинити підтримку російських атак. Таку заяву він озвучив в інтерв'ю ТСН.Тиждень, передають Патріоти України. . Президент підкреслив, що заяви Мінська про нейтралітет недостатні. Він наголосив...
При продовженні блокади логістичних шляхів росіян до Криму, у них залишиться запасів не більше, як на два з половиною місяці. Таку думку висловив у етері Radio NV військовий аналітик Олексій Гетьман, передають Патріоти України. Він зазначив, що у росія...