
Російський окупант Денис Пронін, якого українські захисники взяли в полон, заявив, що не має туалету у своєму будинку, але його все влаштовує. При цьому він вважає себе "пристойною" людиною, передають Патріоти України.
Відповідне відео з'явилося у соціальних мережах. "Деякі добровольці були мародерами. Зайшов я раз у приміщення, там туалет, душ у будинку. У мене такого немає. І мені було соромно. Але я не такий, як усі", – сказав окупант.
На уточнююче питання, чи є в нього вдома туалет, загарбник відповів: "Та він мені потрібен, щоб смердіти і прибирати в будинку", додавши, що туалет у нього вдома знаходиться на вулиці.
"Я в селі живу. Тобто це нормально. Туалет мені не потрібен, вночі сморід я не відчуватиму від нього, через те, що хтось забув змити", – сказав він.
Полонений росіянин також розповів, що знає, як користуватись унітазом і навіть знає, що таке пісуар."Я в будь-яке суспільство заходжу, і я нормально почуваюся. Я пристойна людина", – резюмував він.
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...
Єврокомісія пропонує продовжити ще на один рік – до 4 березня 2028 року – дію механізму тимчасового захисту для біженців з України. Але з переліку осіб, які можуть розраховувати на притулок, будуть виключені чоловіки призовного віку. Про це сказав євро...