
Російські окупанти їдять одне одного, бо командування не забезпечує їх їжею. Про це свідчить запис розмови, який оприлюднили 20 грудня у Facebook Головного управління розвідки Міністерства оборони України (ГУР МО), передають Патріоти України.
Українські розвідники вказали, що перехопили розмову окупантів на запорізькому напрямку. "Один одного зжеремо, уже все, п...здець. Уже шукаємо, хто молодший. Я-то ножі нагострив, мені пох...й, кого різати. Жерти хочу", – каже один із росіян, розбавляючи ледь не кожне слово нецензурщиною.
У ГУР підкреслили, що канібалізм стає звичною практикою серед російських солдатів. "У червні цього року стало відомо, що військовослужбовець 68-ї мотострілецької дивізії ЗС РФ упродовж двох тижні їв свого "побратима", – розповіли українські розвідники.
Вони закликали росіян добровільно здаватися в полон, нагадавши, що російських військовополонених в Україні годують тричі на день.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...