"Мені похрін чи посадять мене в тюрму": Начальник штабу бригади "Азов" написав до ДБР заяву на генерала, "який вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал"

Начальник штабу бригади "Азов" Богдан Кротевич (Тавр) написав листа в Державне бюро розслідувань із закликом відкрити кримінальне провадження проти одного українського генерала, який, на його переконання, "вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал". Прізвище генерала військовий не назвав.

Про таку дію та мотивацію Тавр повідомив українців через Telegram.

"Написав листа в ДБР з закликом про відкриття розслідування на одного військового генерала, який, на моє переконання, вбив більше українських військових, ніж будь-який російський генерал", - йдеться у дописі військового.

Кротевич запевнив, що йому байдуже, чи відкриють розслідування проти нього особисто і, чи посадять його за ґрати.

"Мені похрін чи почнуть розслідування проти мене і мені похер чи посадять мене в тюрму. Мені не похер, що судять комбатів та комбригів за втрату спостережного посту, але не судять генерала за втрату областей та десятків міст та втрату тисяч солдат", - написав військовий.

Начальник штабу бригади "Азов" заявив, що він спершу намагався донести інформацію про дії генерала вищому начальству, проте більшості на це все одно. Кротевич не назвав прізвище генерала, проте він наголосив, що "всі військові зараз розуміють, про яку людину я кажу, бо 99% військових його ненавидять за те, що він робить".

"Ця людина починає розслідування проти командирів, які наступають і не втрачають позиції, проте проти себе він службові розслідування не ініціює", - йдеться у дописі Кротевича.

За його словами, вдатися до медійного розголосу його змусило переконання, що це єдиний спосіб змінити ситуацію.

"Мене це дістало, Рубікон перейдений. Вам треба розуміти, що військові часто вдаються до медійного розголосу не від кращого життя. В нас форма правління, на жаль, така. На цей момент це, бляха, єдина можливість змінити ситуацію. Це факт. На себе мені трохи похрін. І єдине, за що мені буде завжди соромно - це за те, що я не зробив це раніше. Доля допомагає сміливим, а деяким істотам допомагає те, що більшість мовчать через розуміння наслідків "особистої вендети" проти них самих та їх підрозділів. Тому відмічу, що це моє особисте рішення і наслідки я повністю беру на себе", - наголосив військовослужбовець.

Читайте та

України мало? Кремль заговорив про можливе вторгнення в ще одну країну

понеділок, 22 липень 2024, 12:56

Росія готова вести свої війська до Грузії, аби допомогти партії "Грузинська мрія" утримати владу. На такий крок російська влада готова піти, якщо Тбілісі звернеться з цим проханням до Москви. Про це заявив заступник голови Ради Федерації Андрій Клімов,...

"Дуже добре порозуиілися": Трамп заявив, що отримав "чудову записку" від Сі Цзіньпіня

понеділок, 22 липень 2024, 12:38

Керівник Китаю Сі Цзіньпін написав записку кандидату в президенти США Дональду Трампу після того, як на його життя було скоєно замах тиждень тому. Про це Трамп заявив на одному з передвиборчих мітингів, його слова наводить Reuters, передають Патріоти У...