"Мені це нагадує "закони 16 січня". Замість кінця "епохи бідності" влада хоче закінчити епоху свободи слова", - Поярков (відео)

Сергій Поярков закликав чинну владу почати виконувати передвиборчі обіцянки, замість того, щоб тиснути на свободу слова в Україні.

Сергій Поярков. Фото: соцмережі.

Замість виконання передвиборчих обіцянок чинна влада хоче контролювати свободу слова в України. Про це в ефірі "Прямого" сказав художник, телеведучий і блогер Сергій Поярков, передають Патріоти України.

"Зеленський видав указ, щоб до 31 грудня 2019 року уряд розробив законопроєкти, де містяться стандарти, за якими будуть робити новини. Мені це нагадує "закони 16 січня". Я хочу тим, хто буде регламентувати новини і свободу слова, сказати: шановні регламентарі, коли ви почнете регулювати ці речі, ви дорегулюєтесь до того, що вас виженуть з країни ваші громадяни", - зазначив телеведучий.

Поярков також закликав чинну владу почати виконувати передвиборчі обіцянки, замість того, щоб тиснути на свободу слова в Україні. "Я щиро бажаю нинішній владі не піти шляхом Януковича, а замість того, щоб ламати дрова, нарешті починати працювати. Тому що за весь цей час ви не зробили рівно нічого, що люди б на собі відчули. Ви так багато дали надій та обіцяно. До речі, я хочу сказати, що жодного разу я не чув перед виборами, що вони збираються регламентувати свободу слова, визначати стандарти журналістики. І чомусь замість того, щоб закінчити "епоху бідності", як ви брехали хором, ви почали закінчувати епоху свободи слова", - наголосив блогер.

Джерело: Прямий

Хіти тижня. "Україна або смерть!": У речниці МЗС РФ Захарової істерика через шеврон чорних запорожців, з котрим військовий аташе посольства США з'явилась на Донбасі

неділя, 18 квітень 2021, 20:00

Як повідомляли ПУ, представники Апарату з оборони при посольстві США 8 квітня відвідали Донбас. Очолювала делегацію військовий аташе полковник Бріттані Стюарт, на формі котрої всі побачили дуже промовистий шеврон "Україна або смерть". Через це у Росії...

Самі диверсанти та дебошири: Експрезидент Естонії закликав заборонити в'їзд до Євросоюзу всім громадянам РФ

неділя, 18 квітень 2021, 19:58

Колишній президент Естонії Тоомас Гендрік Ільвес закликав заборонити усім громадянам Росії в'їзд до ЄС. Про це Ільвес написав у twitter, передають Патріоти України. . За його словами, країнам Євросоюзу слід заборонити в'їзд усім, без винятку, громадян...