
Мер Києва Віталій Кличко зі своїм братом Володимиром долучились до мітингу через ухвалення Верховною Радою законопроєкту №12414, який проходить біля театру Івана Франка, передають Патріоти України.
Також разом з Кличками було помічено соратника міського голови, депутата Київради Дмитра Білоцерковця. У коментарі для Радіо Свобода мер Києва Кличко заявив, що незалежні органи хочуть зробити залежними:
«По-перше, я мер, це моє місто. По-друге, такі акції проходять, і мені важливо тут бути. Наші партнери створили антикорупційні органи і фінансували, і протягом 10 років ми робили все для того, щоб вони працювали, а зараз незалежні органи хочуть зробити залежними», – каже Віталій Кличко.
Також світлиною з мітингу поділився народний депутат Ярослав Железняк.

. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...