
Український прикордонник Олексій Ружиненко служив на КПВВ “Чонгар", що на адмінмежі з окупованим Кримом. Потрапив у полон, провів у в’язницях 2 роки і 4 місяці. В інтерв’ю “Крим. Реалії” він розповів, чому ворогові вдався бліцкриг на півдні, передають Патріоти України.
“Мені здається, що просто здали нас і все. Слів навіть немає. Просто сдали і все”, — каже прикордонник. Після всього, що з ним сталося, Олексій впевнено каже, що бував у Криму, і це правда. “Так, був у Криму. Тільки тоді, коли нас взяли в полон”, — розповів він.
Прикордонник каже, що йому більше сподобався південь Херсонщини і Чонгар, де він служив. “Мені сподобався Чонгар, в принципі. Краєвид такий класний. Там захід сонця. Чудово було. Особливо стоїш такий на вишці, дивишся, сонце піднімається”, — розповів Олексій.
У понеділок, 22 червня, у російському Воронежі внаслідок ракетного удару було уражено Воронезький завод напівпровідників, повідомляють моніторингові канали. На кадрах, знятих місцевими жителями, видно, як на території заводу сталася масштабна пожежа та...
Інженери 425-го окремого штурмового полку «Скеля» переобладнали бронеавтомобіль «Новатор», додавши опцію дистанційного керування для використання як наземний роботизований комплекс. Відео випробувань опублікували на YouTube-сторінці 425-го полку, перед...