"Мені здається, що в нього погано зі здоров'ям, можливо, не без впливу "друзів": Гордон прокоментував стан Лукашенка

Український журналіст Дмитро Гордон заявив, що у нелігитимного президента Олександра Лукашенка простежуються "проблеми зі здоров'ям". На думку медійника, до цього можуть бути причетні його російські "друзі", інформують Патріоти України.

Як розповів в ефірі програми "Час Голованова" на телеканалі "Україна 24" журналіст Дмитро Гордон, він уже деякий час спостерігає за самопроголошеним президентом Білорусі та дійшов висновку, що в того "погано зі здоров'ям". Водночас Гордон зазначив, що погіршитися самопочуття Лукашенка могло саме через якийсь вплив на нього його "друзів" із Росії.

"Ми всі знаємо, як вони можуть зіпсувати здоров'я. Про це весь світ знає. Ви думаєте, Путіну потрібен Лукашенко? Ні. Йому потрібно поставити на чолі сусідньої республіки когось, хто б не дратував білорусів і водночас, щоб ця людина чітко пливла в фарватері Росії", – сказав журналіст.

Гордон порадив Лукашенку звернути увагу на його слова і посилити власну охорону. "Видно неозброєним оком, що він здає. Він став важко ходити, у нього нездоровий рум'янець, що говорить про підвищений тиск. Там є ціла низка питань, теоретично і те, про що я сказав", – додав Гордон.


З архіву ПУ. Як Дніпро потерпає через перекриття Північнокримського каналу: Які Москва та її п'ята колона вигадує "страшилки", щоб змусити дати воду окупантам і що на це кажуть фахівці

субота, 18 вересень 2021, 1:00

в Херсонській області заболочених територій взагалі не спостерігається Андрій Пузанов. Підконтрольні Кремлю чиновники Криму, російські пропагандисти та деякі українські політики котрий рік поспіль переконують, що Україна потерпає через перекриття Півн...

На годиннику була інша дата: У РФ показали, як Путін сьогодні проголосував на виборах онлайн, але щось пішло не так (фото, відео)

п’ятниця, 17 вересень 2021, 22:45

Ще для дистанційного голосування в Росії потрібен мобільний телефон, якого у президента країни-агресора немає. Президент Росії Володимир Путін, який перебуває на самоізоляції, 17 вересня вперше в житті проголосував дистанційно на виборах до Держдуми. О...