"Мені здалося, що глядачам буде нецікаво": Дудь показав вирізану частину інтерв'ю з Івангаєм про війну України та РФ (відео)

Скандал між українським блогером Івангаєм і російським журналістом Юрієм Дудем отримав продовження. Після пред'явлення претензій Дудь вирішив опублікувати вирізаний при монтажі фрагмент інтерв'ю, в якому мова йде про окупацію Криму і вторгнення російської армії на Донбас, повідомляють Патріоти України.

У своєму телеграм-каналі російський журналіст пояснив причину, через яку вирішив вирізати слова Івангая з приводу Голодомору, репресій СРСР, окупації Криму і Донбасу: за його словами, український блогер висловлювався невиразно, хвилювався і плутався в хронології подій, що в підсумку на екрані виглядало нудно і важко для сприйняття глядача.

В результаті Дудь прийняв рішення вирізати зазначені фрагменти, які, за збігом обставин, стосувалися найгостріших питань відносин України і Росії. При цьому після пред'явлення претензій Дудь вирішив опублікувати 12-хвилинний шматок відео повністю, без монтажних склейок.

"Це один із елементів здачі позиції без формальної здачі суверенітету": Політолог прокоментував кадрові зміни в енергетичному секторі України

середа, 5 травень 2021, 22:59

Нещодавнє призначення міністра енергетики Германа Галущенка та кадрові зміни у НАК “Нафтогаз України” прокоментував політолог Володимир Цибулько, передають Патріоти України. Політолог вважає, що така рокіровка відбувається в інтересах Росії. "Це один і...

З архіву ПУ. Під час маневрів НАТО у Польщі птах перехопив протитанкову ракету, котра прямувала до російського танку (відео 12+)

середа, 5 травень 2021, 22:30

Як повідомили американські військові, на військовому полігоні в Польщі птах збив протитанкову ракету, випущену екіпажем бойової машини піхоти М2А2 Bradley, передають Патріоти України у травні 2020 року. . Пуск було здійснено з протитанкового комплексу ...