
Мер Балаклії, що на Харківщині, Іван Столбовий пішов на співпрацю з окупантами. Зрадник заявив про це публічно жителям громади. Відповідну інформацію повідомив глава Харківської ОВА Олег Синєгубов ввечері 28 березня, передають Патріоти України.
Попередньо з мером та його родиною не було зв'язку – його затримали росіяни.
"Голова Балаклійської територіальної громади Іван Столбовий пішов на співпрацю з окупантами. Про що публічно заявив жителям громади", – повідомив Синєгубов.
Додав, що зрадників держави чекає багаторічне ув'язнення.
Російські підрозділи не припинили спроб наблизитися до Куп’янська Харківської області та продовжують атаки з північного напрямку. Окупанти прагнуть звузити українські позиції на східному березі річки Оскіл, але просування залишається безуспішним. Також...
Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 26.06.26 орієнтовно склали: