
Мер Черкас Анатолій Бондаренко, який в квітні всупереч волі Києва фактично скасував в місті тотальний карантин, заразився коронавірусом. Наявність інфекції у нього показав тест. Про це міський голова повідомив у відеоролику, опублікованому в його Facebook, передають Патріоти України.
"Коронавірус не обійшов стороною і мене. Тест, який я здав в третій черкаській міській лікарні, виявився плюсовим", - сказав Бондаренко.
Він зазначив, що з четверга, коли стали відомі результати тесту, перебуває в ізоляції. "Почуваюся добре. Працюю дистанційно, розбираюся з документами", - додав Бондаренко.
Також він розповів, скільки людей лежать з Covid-19 в міських лікарнях: 42 людини - в Черкаській міській інфекційній лікарні, 26 - у першій міській. Крім того, відкрито Коронавірусне відділення в 3-й міській лікарні.
Мер закликав співгромадян берегти себе, дотримуватися правил ізоляції і гігієни. В кінці ролика він висловив думку з приводу локдауна вихідного дня, який планує ввести влада в Києві. Бондаренко заявив, що такий захід нічого не дасть. "Це не та міра, яка може зменшити захворюваність... Це така ж дурість, як заборона на відвідування парків з дітьми", - вважає мер.
Колишній міністр оборони РФ Сергій Іванов помер у віці 73 роки. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомила Єдина ліга ВТБ, почесним президентом якої він був, передають Патріоти України. . До 4 лютого цього року Іванов обіймав посаду спецпредставника гла...
Напруга між Україною і Польщею ще не досягла свого піку після позбавлення президента Володимира Зеленського ордена Білого Орла. Як повідомляє РБК-Україна, про це заявив голова Офісу президента України Кирило Буданов під час спілкування зі студентами Ки...