
Мер Дніпра Борис Філатов розповів, що також потерпає через відключення світла та змушений боротися з різноманітними побутовими негараздами. Відповідний допис він зробив у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
До містян мер звернувся російською, «специально для тех, кто плохо понимает». «Коли ви пишете, «Борисе Альбертовичу, у нас в будинку вже добу немає світла», то ви повинні розуміти, що у Бориса Альбертовича, який проживає по вулиці Архітектора Дольника (колишня Шаумяна) теж включили світло о восьмій ранку з копійками. Через 23 з половиною години після вимкнення», – поскаржився політик.
Також Філатов розповів, що у його будинку через перепади напруги згорів ліфт, і лагодити його поки що немає сенсу. «Звичайно, що Борис Альбертович може дозволити собі генератор і старлінк, але не тому, що він – особливий, а тому що йому потрібно бути на зв'язку цілодобово. У ваших інтересах. А ще у Бориса Альбертовича на кухні стоїть газова туристична плита, у кожній туалетній кімнаті ємність з водою, а в кожній спальні по ліхтарику на тумбочці біля ліжка. Так, про всяк випадок. Тим паче, що власний генератор не допоможе від відключень водоканалу.
Але знову ж таки не тому, що Борис Альбертович косить під «порядного», а тому, що живе не на Місяці, а на сусідній вулиці з вами», – поділився Філатов.
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...