Мер порушує ПДР: Кортеж Кличка ганяє по Києву зі швидкістю 110 км/год (відео)

Авто чиновника за одну поїздку могли отримати 3 штрафи на 1190 грн.

Віталій Кличко, мер Києва - людина ділова і зайнята. Напевно, тому він дозволяє особистому водієві нехтувати правилами дорожнього руху. Журналісти помітили, що кортеж мера ганяє по місту з перевищенням швидкості, провокує аварійні ситуації, часто пересувається по смузі громадського транспорту і проскакує світлофор за секунду до червоного, повідомляють Патріоти України.

Так, буквально за кілька годин Кличко порушив три правила дорожнього руху. Екс-боксер, а зараз чиновник день у день дає онлайн брифінг про справи в столиці і коронавірусну ситуацію. Саме по завершенню ефіру, в розпал робочого дня, побачили, як два позашляховика Toyota Sequoia покинули задній двір КМДА, що на Хрещатику і вирушили в бік Оболоні.

Там мер проінспектував початок будівництва пішохідного мосту над Дніпром в районі парку "Наталка". Повертаючись з цього заходу в центр, Кличко, очевидно, дуже поспішав. По Гаванському мосту його джипи гнали зі швидкістю 110 км / год.

При тому, що зараз на цій ділянці дозволено лише 80. Фіксуємо за допомогою приладу для вимірювання швидкості (в народі його називають "радар" або "фен"). Зазначимо, що в інструкції вказано, що можна визначити швидкість об'єктів, що наближаються і що віддаляються, тобто направити "радар" в спину машини.

Коли на середині мосту з'явилося скупчення автомобілів, кортеж Кличка перемістився в крайній правий ряд. Рух там було вільний, так як це виділена смуга для громадського транспорту. А з недавніх пір там на законодавчому рівні дозволили їздити ще і таксі.

Джерело: Страна

З архіву ПУ. Зеленський і урок Ющенка: Тимошенко кілька разів ходила на Банкову, пропонуючи втретє зробити її прем’єром. Там її "акуратно послали", - ЗМІ

четвер, 26 листопад 2020, 4:00

За даними видання, Тимошенко була присутня на кількох зустрічах на Банковій, де намагалася стати корисною новій владі. Так, на початку жовтня Тимошенко приходила на Банкову з довгим списком кандидатів на різні посади, але домовитися так і не змогла. ...

З архіву ПУ. "Іспанський сором": Секс-скандал у Раді підірвав ЗМІ навіть у Сенегалі (фото)

середа, 25 листопад 2020, 23:55

Напевно, Богдан Яременко колись мріяв прославитися, але навряд чи таким чином... Народний депутат України Богдан Яременко, який потрапив в скандал з секс-листуванням у Верховній Раді, став відомим на весь світ. Про це повідомила в Facebook прес-секрета...