Мер Лондона Садік Хан таки погодився на передачу в Україну автомобілів, які були здані на утилізацію в рамках програми зниження шкідливих викидів в атмосферу ULEZ. Про це інформують британські ЗМІ, передають Патріоти України.
Зазначається, що Хан дав згоду на відправлення утилізованих машин до України на запит мера Києва Віталія Кличка. Він зазначив, що багато з них, такі як вантажівки та позашляховики, можуть бути дуже корисними для Збройних сил України на передовій. Раніше Хан відхиляв пропозицію, посилаючись на відсутність користі для жителів Лондона "з економічної, соціальної та екологічної точок зору".
Додамо, що в рамках програми ULEZ жителі Лондона можуть отримати до 2000 фунтів стерлінгів (приблизно 2300 євро), якщо здадуть власний автомобіль на утилізацію через невідповідність нормам викидів. А якщо ні, то власнику автомобіля доведеться сплачувати додатковий податок.
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...