
Правоохоронці затримали ще трьох ворожих інформаторів, які шпигували за керівництвом столичних військкоматів. Про це повідомила Служба безпеки України, передають Патріоти України.
Зазначається, що викриті учасники агентурної мережі ФСБ, яка діяла в різних регіонах України. Шістьох російських агентів з цієї мережі СБУ затримала наприкінці лютого.
Зловмисники збирали розвіддані про місця дислокації Сил оборони, а також інформували агресора про технічний стан об'єктів критичної інфраструктури після ворожих ударів.
Серед фігурантів - житель столичного регіону, який намагався виявити запасний командний пункт керівництва Територіального центру комплектування та соціальної підтримки Києва. Також він отримав завдання від ФСБ - потрапити "під легендою" до приміщення одного з військкоматів і провести там розвідку.
Інший зловмисник пішов на співпрацю з ворогом, оскільки розраховував на "посаду" в окупаційній адміністрації в разі захоплення частини південного регіону України.



Як повідомив Генштаб ЗСУ, загальні бойові втрати РФ з 24.02.22 по 25.06.26 орієнтовно склали:
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...