Меркель та Макрон заважати не стануть: Зеленського попередили про план Путіна по Україні

На думку російського політолога, Кремль якщо і не реалізує план повністю, то в будь-якому випадку спробує його втілити.

Макрон та Меркель Путіну перешкоджати не будуть? Фото: AFP.

Політична ситуація в світі сприяє тому, щоб Кремль реалізував свій давній план і втягнув Україну в нову союзну державу. Світові лідери або стали на бік Путіна, або зайняті своїми власними проблемами. Тому в Росії можуть зважитися втілити в життя зухвалу ідею. Таку думку висловив російський політолог Валерій Соловей, передають Патріоти України.

Політексперт не бачить тих, хто може перешкодити Кремлю. «Судячи з поведінки Меркель і Макрона, вони знаходяться на боці Росії... Трамп теж навряд чи втрутиться. Якщо західні лідери не втручаються, то хто ще це зробить? Італія, Іспанія чи Великобританія, яка зайнята Брекзітом? У Кремлі впевнені, що склалася унікально сприятлива зовнішньополітична ситуація... Вікно можливостей не буде відкрито нескінченно», - пояснив Соловей в інтерв'ю.
На думку політолога, Кремль якщо і не реалізує план повністю, то в будь-якому випадку спробує його втілити. Причому зустрівши опір, Росія перейде від переконання до примусу. «Якщо не вдасться заманити пряником, можуть спробувати задіяти батіг. Звичайна логіка переговорів ... Російські армійці впевнені, що з військової точки зору проблема України може вирішена дуже швидко, а потенційні втрати оцінюються як прийнятні і навіть незначні», - додав Соловей.
Джерело: Обозреватель

До депортації українських дітей Кремль залучив мотоциклетні банди – посол США

неділя, 3 грудень 2023, 23:40

Білорусь бере участь у депортації українських дітей, а до незаконного вивезення залучають недержавні організації. Про це розповіла пані посол США з особливих доручень Бет Ван Шаак під час конференції у Торонто, передають Патріоти України. «Ми маємо інф...

Якщо Путіна не зупинити в Україні, він повернеться за "добавкою" – голова МЗС Великої Британії

неділя, 3 грудень 2023, 22:43

Якщо російського диктатора Володимира Путіна не зупинити в Україні, то він "повернеться за добавкою" і вчинить нову агресію. Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії і експрем'єр Девід Кемерон, передають Патріоти України з посиланням на...