Меркель вестиме переговори сидячи через хворобу: Що сталося

Канцлер Німеччини Ангела Меркель проводить перемовини сидячи, остерігаючись нападів тремтіння, повідомляють Патріоти України.

За останній місяць в неї тричі ставалися напади. Уперше камери зафіксували це на зустрічі із Володимиром Зеленським. Вона зазначила, що такий стан викликаний зневодненням.

Удруге інцидент трапився на зустрічі з президентом Німеччини Штайнмаєром. І востаннє під час зустрічі в Берліні. На офіційному прийомі з новим прем'єром Данії Метте Фредеріксоном вона сиділа. Меркель довелося змінити протокол, оскільки там значиться, що офіційні прийоми вона мусить проводити на ногах.

Українські бійці на Донбасі отримали нові лазні на колесах (фото)

вівторок, 24 вересень 2019, 12:45

В рамках Державного оборонного замовлення на 2019 рік для потреб ЗСУ було виготовлено 10 мобільних лазне-пральних комплексів, обладнаних сучасною технікою. – Сьогодні до нас прибули представники з кількох військових частин. Усі вони пройшли інструктаж ...

Кадрові ротації в оточенні Кличка: Звільнений заступник не збирається залишати посаду

вівторок, 24 вересень 2019, 12:30

Дмитро Давтян заявив, що мер "не зміг протистояти зовнішнім силам і поставив їх інтереси вище самих киян". Заступник мера столиці Віталія Кличка Дмитро Давтян заявив, що не планує залишати своє крісло, незважаючи на заяву глави КМДА про звільнення двох...