"Буде подальше житття": Меркель зробила заяву про своє здоров'я і відставку

Канцлер Німеччини Ангела Меркель, у якої за останній час було декілька нападів тремтіння, запевнила, що з нею все гаразд, повідомляють Патріоти України.

На прес-конференції в Берліні, яку транслювали місцеві ЗМІ, вона зазначила, що розуміє інтерес до свого здоров'я, але вважає це особистою справою.

"У 2021 році я закінчу свою політичну роботу, але, сподіваюся, у мене буде і подальше життя, яке я б вважала за краще прожити в здоров'ї", — підкреслила канцлер. "Розумію питання щодо мого здоров'я, але я на нього вже відповіла", — відрізала Меркель.

Вона зазначила: розуміє, що як канцлера повинна бути в змозі виконувати свою роботу, і вона дійсно взмозі це робити. Останнім часом здоров'я Меркель викликало занепокоєння з червня вона пережила декілька публічних нападів. На відео один із них.

У Пентагоні вже очікують: Нова гонка озброєнь поховає Росію

п’ятниця, 23 серпень 2019, 0:16

Марк Еспер зазначив, що насправді в ситуації, що склалася, «немає нічого хорошого».

Не схотів бути "слугою"? Консультант шоу "Слідство ведуть екстрасенси" відмовився від місця в Раді

четвер, 22 серпень 2019, 23:28

Андрій Лисюк за власним бажанням відмовився від депутатського мандата. Центральна виборча комісія заявила, що обраний на виборах до Верховної Ради за списком партії "Слуга народу" експерт-криміналіст шоу "Слідство ведуть екстрасенси" Андрій Лисюк відмо...