Мертві душі на службі Х**ла: Експерти нарахували в обнуленні Путіна більш як 20 млн "зайвих" голосів

22 млн "аномальних" голосів на голосуванні за поправки до Конституції РФ можуть бути наслідком вкидань або приписування. Як зазначив у Facebook російський дослідник Сергій Шпількін, проти поправок до Конституції проголосувало значно більше росіян, ніж повідомила ЦВК, передають Патріоти України.

Він опублікував графіки, на яких показав, про яку явку та результати відзвітували дільниці та як ці дані зіставляються з підсумковими даними ЦВК. Графіки Шпількін складав на основі даних про 88 млн голосів, які ЦВК вивантажила в систему "Вибори".

"Такого масштабу маніпуляцій з голосами на російських голосуваннях у недалекому минулому не було. В абсолютному вираженні це безпрецедентний випадок, у відносному – схожа ситуація була на виборах в Держдуму 2016 року", – заявив експерт.

За його словами, на те, що голосування минуло нечисто, вказують три фактори:

  • Залежність результату від явки на ділянці. Чим вища явка (починаючи з 50 – 55%), тим вища частка тих, хто проголосував за поправки. Саме в цій області ховаються 22 млн аномальних голосів.
  • Існування "чистих" регіонів, де аномалій не спостерігається. Це такі різні суб'єкти, як Хабаровський край та Архангельська область.
  • Класична "пила Чурова" на графіку кількості голосів від явки у "круглих" значень – 65%, 75% і так далі, яка вказує на домальовування голосів.

"Дозор" отримав партію гвинтівок UAR-15

середа, 5 серпень 2020, 0:40

Державна прикордонна служба України отримала партію гвинтівок UAR-15 під патрон 5,56×45 мм для озброєння спецпризначенців. «Це найбільш поширений калібр зброї в країнах Північноатлантичного Альянсу. Планується, що UAR-15 повністю замінить автомат Калаш...

З архіву ПУ. "При Януковиче было лучше!": У партію "Слуга народу" Зеленського потрапив затятий противник Майдану (фото)

вівторок, 4 серпень 2020, 23:55

Блогер Макс Бужанський, який балотується в Верховну Раду за мажоритарним округом від партії президента України Володимира Зеленського "Слуга народу", відкрито виступав проти Революції Гідності і підтримував диктаторів СРСР, повідомляють Патріоти Україн...