Мертві душі на службі Х**ла: Експерти нарахували в обнуленні Путіна більш як 20 млн "зайвих" голосів

22 млн "аномальних" голосів на голосуванні за поправки до Конституції РФ можуть бути наслідком вкидань або приписування. Як зазначив у Facebook російський дослідник Сергій Шпількін, проти поправок до Конституції проголосувало значно більше росіян, ніж повідомила ЦВК, передають Патріоти України.

Він опублікував графіки, на яких показав, про яку явку та результати відзвітували дільниці та як ці дані зіставляються з підсумковими даними ЦВК. Графіки Шпількін складав на основі даних про 88 млн голосів, які ЦВК вивантажила в систему "Вибори".

"Такого масштабу маніпуляцій з голосами на російських голосуваннях у недалекому минулому не було. В абсолютному вираженні це безпрецедентний випадок, у відносному – схожа ситуація була на виборах в Держдуму 2016 року", – заявив експерт.

За його словами, на те, що голосування минуло нечисто, вказують три фактори:

  • Залежність результату від явки на ділянці. Чим вища явка (починаючи з 50 – 55%), тим вища частка тих, хто проголосував за поправки. Саме в цій області ховаються 22 млн аномальних голосів.
  • Існування "чистих" регіонів, де аномалій не спостерігається. Це такі різні суб'єкти, як Хабаровський край та Архангельська область.
  • Класична "пила Чурова" на графіку кількості голосів від явки у "круглих" значень – 65%, 75% і так далі, яка вказує на домальовування голосів.

Хіти тижня. Бомбити той Вороніж: Як виглядає табір російських військ поблизу українського кордону показали із супутника

четвер, 15 квітень 2021, 4:00

У мережі з'явилися супутникові знімки й інші численні фотодокази, які підтверджують, що неподалік кордону України дійсно з'явився великий польовий табір російських військових. Він розташований на південь від Воронежа (РФ). Фото із супутника опублікував...

Хіти тижня. ​На Росії готуються до великих втрат: У Вологодській області терміново виділити багатогектарну ділянку для захоронення "військових трупів"

четвер, 15 квітень 2021, 3:00

Місцева мерія російського міста Череповець прийняла постанову «Про організацію термінового захоронення трупів у воєнний час». Документ опублікований на офіційному сайті мерії Череповця, зазначають Патріоти України. Для загиблих під час війни виділено в...