Мери проти РПЦ: Руслан Марцінків "відвоював" дитсадок у Франківську

Мери борються за збереження освіти. Мери борються за збереження медицини. Мери шукають шляхи здешевшання комунальних послуг...

"Мер Франика Марцінків майже відвоював дитсадок в РПЦ. Це - дитячий садочок у Франківську. Точніше, це було дитячим садочком на вулиці Чорновола, 6-6Б - доки його не окупувала РПЦ", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та продовжує:

"Так, РПЦ у Франику - не десь в Одесі чи Харкові. І РПЦ достатньо вільно там почувається, щоб відбирати в українських дітей садочок. Сьогодні Господарський суд області виніс позитивне рішення щодо повернення приміщення у власність міста. Мер сподівається, що це врешті дозволить випхати руссо-попів.

Але питання в іншому. Мери борються з коронавірусом. Мери борються з карантином, шукаючи шляхи збереження робочих місць. Мери борються з РПЦ. Мери борються за збереження освіти. Мери борються за збереження медицини. Мери шукають шляхи здешевшання комунальних послуг. Мери шукають, як зберегти міський транспорт і транспортне сполучення від заборон з Києва. А що робить центральна влада - крім регулярного і частого створення проблем?

Не чути було про жодну ініціативу щодо тотальної заборони в Україні РПЦ в будь-якому юридичному втіленні (представництво, відділення, дочірня структура). Влада ж має на що послатись: війна, анексія, окупація, підтримка окупації і анексії представниками РПЦ(уа), висловлювання представників РПЦ(уа) за ст.110-111 ККУ (зрада і зазіхання на територіальну цілісність), заперечення Голодомору, засудження Майдану, засудження героїв українського державотворення... Там тільки візьмись - можна багатотомник видавати "за що руссо-попів треба турнути з України, а краще судити". Але ні. Поки протистоять РПЦ хіба мери".

Хіти тижня. Такого не чекав ніхто: Макрону вліпили ляпаса на вулиці (відео)

вівторок, 15 червень 2021, 3:00

Президент Франції Емманюель Макрон отримав ляпас від невідомого чоловіка під час візиту в департамент Дром. Внаслідок події затримали двох осіб. Про це пише BFMTV. Інцидент трапився у вівторок, 8 червня, після відвідування Макроном ліцею в комуні Тен-л...

З архіву ПУ. Зброя і не тільки: У СБУ показали, що виявили під час обшуків банківського сейфу російського пропагандиста Вишинського (фото)

вівторок, 15 червень 2021, 2:00

У сейфі, крім зброї, зберігалася готівка в іноземній валюті, а також трудовий договір. Служба безпеки України у червні 2018 року провела санкціонований обшук в банківському сейфі голови "РИА Новости Украина" Кирила Вишинського, який підозрюється в держ...