"Мерзость какая. Храм сатаны": У мережі розлютилися через фрески у храмі з Путіним і Сталіним (фото)

У Росії виготовили до Дня Перемоги спеціальні мозаїчні панно з зображенням президента Володимира Путіна і міністра оборони РФ Сергія Шойгу - для храму російських збройних сил РФ. Фото ще не закінчених панно в Мережу виклав портал МБХ-Медіа, передають Патріоти України.

На них, крім Путіна і Шойгу також зображена голова Радфеда РФ Валентина Матвієнко, спікер Держдуми РФ В'ячеслав Володін, секретар Радбезу РФ Микола Патрушев і глава ФСБ РФ Олександр Бортніков. На іншому панно, крім усього іншого, зображений радянський диктатор Йосип Сталін.

Користувачі Мережі жорстко розкритикували виготовлення таких мозаїк. "Они *банулись там окончательно", "Я в этот музей идиотизма еще буду немцев на экскурсии водить. Когда все кончится", "П*здец - это единственное слово, которое может охарактеризовать данную ситуацию", "Так там и иконы надо х*ярить исключительно с изображением Путена, и сценами из его жизни- в батискафе, с журавлями, на коне", "Мерзость какая. Тоже мне святые. Храм Сатаны", - пишуть люди.


З архіву ПУ. "Зеленський теж винен": Бутусов прокоментував скандал навколо кар'єрного стрибка чоловіка головного бухгалтера "Кварталу"

вівторок, 20 жовтень 2020, 1:00

В порівнянні зі своїми колегами, офіцер Пашков нічого видатного для України не зробив. Про стрімку кар'єру начальника аналітичного управління - тимчасово виконуючого обов'язки начальника Департаменту стратегічної розвідки ГУР Міністерства оборони Олекс...

З архіву ПУ. Як капітулянти в оточенні Зеленського наближають смерть України: Піонтковський розповів про сценарій

вівторок, 20 жовтень 2020, 0:35

Політолог попередив, що перший крок до політичного самогубства - підписання так званої формули Штайнмаєра. Люди в оточенні президента України Володимира Зеленського, які налаштовані на капітуляцію, намагаються пролобіювати самогубний для країни сценарі...