В окупованому російськими військами Маріуполі укранські поліцейські перейшли на службу в "ДНР". Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Телеграм-каналі, передають Патріоти України.
Він опублікував відео, на якому видно, як співробітники Нацполіції в Донецькій області переходять на службу до окупантів. При цьому він зазначив, що зрадники добровільно перейшли на бік ворога.
"МерZота найвищого рівня. Поліцейські. Співробітники поліції Маріуполя та Донецької області в момент переходу на співпрацю з ворогом. Самостійно. Зрадивши присязі, людям, країні та місту. Мерзота. Сподіваюся, що при деблокуванні Маріуполя кожен з них опиниться на передовій і відвідає потойбічне життя набагато швидше справедливого суду. Сволоти", - прокоментував Андрющенко.
Як повідомляв УНІАН, російські загарбники запроторюють у в'язницю і
69-річний російський журналіст Григорій Нехорошев, який у 2008 році повідомив, що Володимир Путін розлучиться зі своєю тодішньою дружиною заради олімпійської гімнастки Аліни Кабаєвої, був знайдений мертвим у своєму будинку в Ризі. Тіло було виявлено у ...
Звільнення тимчасово окупованого Криму може виявитися тривалим процесом, і українському суспільству варто бути готовим саме до такого розвитку подій. Таку думку висловив авіаційний експерт Костянтин Криволап в ефірі телеканалу «Київ 24», передають Патр...