В окупованому російськими військами Маріуполі укранські поліцейські перейшли на службу в "ДНР". Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Телеграм-каналі, передають Патріоти України.
Він опублікував відео, на якому видно, як співробітники Нацполіції в Донецькій області переходять на службу до окупантів. При цьому він зазначив, що зрадники добровільно перейшли на бік ворога.
"МерZота найвищого рівня. Поліцейські. Співробітники поліції Маріуполя та Донецької області в момент переходу на співпрацю з ворогом. Самостійно. Зрадивши присязі, людям, країні та місту. Мерзота. Сподіваюся, що при деблокуванні Маріуполя кожен з них опиниться на передовій і відвідає потойбічне життя набагато швидше справедливого суду. Сволоти", - прокоментував Андрющенко.
Як повідомляв УНІАН, російські загарбники запроторюють у в'язницю і
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...