В окупованому російськими військами Маріуполі укранські поліцейські перейшли на службу в "ДНР". Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Телеграм-каналі, передають Патріоти України.
Він опублікував відео, на якому видно, як співробітники Нацполіції в Донецькій області переходять на службу до окупантів. При цьому він зазначив, що зрадники добровільно перейшли на бік ворога.
"МерZота найвищого рівня. Поліцейські. Співробітники поліції Маріуполя та Донецької області в момент переходу на співпрацю з ворогом. Самостійно. Зрадивши присязі, людям, країні та місту. Мерзота. Сподіваюся, що при деблокуванні Маріуполя кожен з них опиниться на передовій і відвідає потойбічне життя набагато швидше справедливого суду. Сволоти", - прокоментував Андрющенко.
Як повідомляв УНІАН, російські загарбники запроторюють у в'язницю і
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...