В окупованому російськими військами Маріуполі укранські поліцейські перейшли на службу в "ДНР". Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Телеграм-каналі, передають Патріоти України.
Він опублікував відео, на якому видно, як співробітники Нацполіції в Донецькій області переходять на службу до окупантів. При цьому він зазначив, що зрадники добровільно перейшли на бік ворога.
"МерZота найвищого рівня. Поліцейські. Співробітники поліції Маріуполя та Донецької області в момент переходу на співпрацю з ворогом. Самостійно. Зрадивши присязі, людям, країні та місту. Мерзота. Сподіваюся, що при деблокуванні Маріуполя кожен з них опиниться на передовій і відвідає потойбічне життя набагато швидше справедливого суду. Сволоти", - прокоментував Андрющенко.
Як повідомляв УНІАН, російські загарбники запроторюють у в'язницю і
Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...
Керівник Офісу Президента України Кирило Буданов може відіграти одну з ключових ролей у майбутньому врегулюванні російсько-української війни. Таку думку висловили журналіст The Insider Майкл Вайс та колишній співробітник ЦРУ Марк Полімеропулос під час ...