В окупованому російськими військами Маріуполі укранські поліцейські перейшли на службу в "ДНР". Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко в Телеграм-каналі, передають Патріоти України.
Він опублікував відео, на якому видно, як співробітники Нацполіції в Донецькій області переходять на службу до окупантів. При цьому він зазначив, що зрадники добровільно перейшли на бік ворога.
"МерZота найвищого рівня. Поліцейські. Співробітники поліції Маріуполя та Донецької області в момент переходу на співпрацю з ворогом. Самостійно. Зрадивши присязі, людям, країні та місту. Мерзота. Сподіваюся, що при деблокуванні Маріуполя кожен з них опиниться на передовій і відвідає потойбічне життя набагато швидше справедливого суду. Сволоти", - прокоментував Андрющенко.
Як повідомляв УНІАН, російські загарбники запроторюють у в'язницю і
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...