Мета у пропагандистів дуже проста: У росЗМІ почали писати про усі повітряні тривоги в Україні

До 10 жовтня найбільша кількість повідомлень про повітряну тривогу в російських новинах була 24 лютого. Зараз же окупанти в своїх інформаційних каналах постійно росповсюджують дані про тривогу. Про це пише видання Texty.org.ua, передають Патріоти України.

Зазначається, що до 10 жовтня найбільша кількість повідомлень про повітряну тривогу в Україні була 24 лютого. Тоді всі провідні медіа писали, що є загроза вибухів та що громадян просять пройти в укриття. Однак до 10 жовтня російські ЗМІ про це якраз не писали.

Все змінилося після масштабної ракетної атаки на Україну 10 жовтня. У телеграм-каналах п’яти найбільших російських медіа почали писати про всі повітряні тривоги. Росіяни таким чином намагаються культивувати серед російського суспільства емоційні настрої, бо ті з захопленням спостерігали за вибухами у різних українських містах.

Крім того, російська пропаганда тепер пише і про перебої зі світлом. Роблять вони це, зокрема, і для того, щоб створювати ілюзію, що Україна начебто залишається “частиною РФ”.

"Російські і американські танки горять однаково": Президент Хорватії відзначився скандальною заявою

п’ятниця, 27 січень 2023, 0:15

Президент Хорватії Зоран Міланович вважає, що Хорватії не слід надавати військову допомогу Україні, а відправка західних танків Києву тільки затягне війну. Про це він сказав під час відвідин компанії AD Plastik, повідомляють Патріоти України з посиланн...

"Відкобзонили" під Бахмутом: ЗСУ "віддячили" ще одному "бойовому" попу РПЦ (фото)

четвер, 26 січень 2023, 23:53

На війні в Україні ліквідовано ще одного "бойового попа" Російської Православної церкви, який допомагав окупантам вбивати українців, Денис Волін ("ієромах Дамаскін"). Про ліквідацію пишуть російські ЗМІ, передають Патріоти України. Пропагандисти зараху...