Мета у пропагандистів дуже проста: У росЗМІ почали писати про усі повітряні тривоги в Україні

До 10 жовтня найбільша кількість повідомлень про повітряну тривогу в російських новинах була 24 лютого. Зараз же окупанти в своїх інформаційних каналах постійно росповсюджують дані про тривогу. Про це пише видання Texty.org.ua, передають Патріоти України.

Зазначається, що до 10 жовтня найбільша кількість повідомлень про повітряну тривогу в Україні була 24 лютого. Тоді всі провідні медіа писали, що є загроза вибухів та що громадян просять пройти в укриття. Однак до 10 жовтня російські ЗМІ про це якраз не писали.

Все змінилося після масштабної ракетної атаки на Україну 10 жовтня. У телеграм-каналах п’яти найбільших російських медіа почали писати про всі повітряні тривоги. Росіяни таким чином намагаються культивувати серед російського суспільства емоційні настрої, бо ті з захопленням спостерігали за вибухами у різних українських містах.

Крім того, російська пропаганда тепер пише і про перебої зі світлом. Роблять вони це, зокрема, і для того, щоб створювати ілюзію, що Україна начебто залишається “частиною РФ”.

Нова неприємність після аварії дочки: Народний депутат Володимир Ар’єв розповів про переслідування його родини

понеділок, 5 червень 2023, 23:55

Народний депутат Володимир Ар’єв повідомив про нові перипетії, які переживає його родина. Після звинувачень щодо його доньки Ярини Ар’євої, депутат розповів, що невідомі спалили автівку його тещі. Про це нардеп написав у Facebook. «Моїй тещі, відомій д...

Шмигаль поспішив? Українські пілоти ще не вирушали на навчання за кордон – Повітряні сили

понеділок, 5 червень 2023, 23:45

Списки українських пілотів для навчання на сучасних винищувачах давно сформовані, але поки що жоден український льотчик не вирушав на навчання за кордон. Про це заявивречник Повітряних сил полковник Юрій Ігнат у коментарі УП. Пряма мова: "Наразі не йде...