Мета зовсім інша: Підрозділи РФ б'ються за вплив без "перемог" на фронті, - ISW

ПВК "Вагнер", батальйон "Спарта" та оперативно-тактичні з'єднання "Каскад" і "Русич" вже ділять вплив на російське суспільство та політичне керівництво, хоча жодних значних успіхів на фронті ще не досягли. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України.

Аналітики кажуть, що окремі сили російських окупантів намагаються надати собі "лаври" перемоги. Йдеться,зокрема, про захоплення Бахмута та Мар'їнки, хоча жодних перемог ще немає. Дискусії між підрозділами збігаються з повідомленнями про прибуття військових кадирівських формувань на фронт.

Аналітики вважають, що підтримка таких суперечок між військовими угрупованнями РФ спрямована на те, щоб підірвати здатність голови Чечні Рамзана Кадирова використати будь-які наступальні тактичні успіхи, щоб підвищити свій авторитет у Росії.

За словами аналітиків, багато російських військових формувань можуть обуритися спробами Рамзана Кадирова взяти на себе відповідальність за можливий успіх на фронті за кілька місяців наступальних операцій.

"Захоплення Мар'їнки може принести Кремлю лише незначну інформаційну вигоду. Сам населений пункт немає ні тактичного, ні оперативного значення", - зазначили експерти.

"Декаґебізація в дії. Дякуємо небайдужим": Інститут українознавства звільнив заступника директора часів Януковича

середа, 27 вересень 2023, 22:40

Директор Науково-дослідного інституту українознавства Василь Чернець звільнив свого заступника Дмитра Вєдєнєєва, через якого розгорівся скандал у соцмережах. Про це повідомив ексглава Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович, пер...

"Жахлива наруга над пам'яттю мільйонів людей": Трюдо попросив вибачення в канадців і Зеленського

середа, 27 вересень 2023, 22:01

Прем'єр-міністр Канади Джастін Трюдо в середу, 27 вересня, перепросив за запрошення ветерана СС Галичина Ярослава Гуньки в парламент. Про це повідомляє CBC, передають Патріоти України. Трюдо назвав інцидент "жахливою помилкою" і заявив, що за неї відпо...