Метастази Медведчука: "Зритель хочет слышать русский", - телеведуча, котра отримала премію "Журналіст року-2019", виступила проти квот для української мови (відео)

Ведуча телеканалу NewsOne Діана Панченко заявила, що глядачі краще дивляться контент російською мовою та розкритикувала квоти на українському ТБ для державної мови. Про це Панченко, яка отримала премію "Журналіст року-2019", сказала в інтерв'ю промосковській екснардепці Олені Бондаренко на "Эхо Киева", зазначають Патріоти України.

"Очень важна до сих пор тема языка. Хотя очень часто мы слышим от политиков, что эта тема навязана, надуманная... Нас то как раз и заставили [перейти на українську мову]", – сказала вона.

Діана Панченко

Журналістка заявила, що намагається не читати коментарі користувачів мережі, проте часто бачить претензії, чому вона не розмовляє російською.

"Я могу в какой-то степени понять. Потому что, мне кажется, это и называется демократия: когда ты хочешь русскоязычный контент – нажал кнопку "три", хочешь украиноязычный – кнопку "четыре", – заявляє ведуча.

Панченко стверджує, що їй абсолютно все одно, якою мовою говорити. "Но зритель очень часто хочет слышать русскую речь. И очень часто русскоязычных спикеров лучше смотрят. Это не означает, что нужно подвергать сомнению статус государственного украинского языка. Но почему навязывать телевидению квоты в 90%? Мы же к этому и идем", – підкреслила робітниця Медведчука.

"Зачем лишать нас, журналистов, права делать эфиры на том языке, на котором хотят наши зрители воспринимать контент, я не понимаю", – сказала ведуча. Вона додала, що її здивувало те, що президент України Володимир Зеленський посилив мовні норми.


Хіти тижня. Таємниці "слуг": Знайшовся "таємний" особняк головного викорінювача "чортів" Зеленського (відео)

субота, 30 травень 2020, 15:00

Голова СБУ платить податки лише за крихітний клаптик землі з цієї розкішної садиби. Голова Служби безпеки України Іван Баканов приховує від усіх розкішний особняк в селі Ходосівка (Київська область). Формально Івану Баканову належить маленький клаптик,...

Резонанс тижня. Сергій Лещенко показав вбитого в туалеті власного офісу нардепа Давиденка (фото 16+)

субота, 30 травень 2020, 13:00

Як повідомляли Патріоти України депутата Валерія Давиденка знайшли з простреленою головою в туалеті його київського офісу. Екснардеп, а віднедавна високооплачуваний залізничник, що має всі сили за зарплатню у третину мільйона гривень на місяць, витрача...