Методами "Вагнера": Міноборони РФ вербує зеків та кидає їх у "м'ясорубку" без підготовки

Міноборони РФ вербує ув'язнених для участі у війні проти України за принципом ПВК "Вагнер". За словами одного із завербованих, їм не дали жодних контрактів і хотіли відправити у бій за тиждень після підготовки, передають Патріоти України.

Як пише Телеграм-канал "Осторожно, новости", колишній в'язень колонії №4 Ставропольського краю розповів журналістам, що 9 лютого до колонії приїхали працівники міноборони і запропонували зекам "послужити батьківщині" в Україні. За півроку служби засуджені мали отримати виплати та зняття всіх судимостей.

Завербованим зекам обіцяли, що у перший бій їх відправлять лише за три місяці підготовки. Співрозмовника каналу привабила можливість зняти судимості, з якими не беруть на держслужбу. Але вже на передовій він нібито зрозумів, що його згода стала "жахливою помилкою", і тепер він хоче "очистити своє ім'я".

Зек повідомив, що за три дні після підписання контракту засуджених вивезли до одного із сіл Донецької області, де вони й проходили навчання. А вже за тиждень командування спробувало відправити зеків у перший бій. Завербовані в'язні влаштували бунт.

"По-перше, обіцяні три місяці не минули, і вони ще нічого не встигли навчитися. По-друге, їм так і не дали документи, що підтверджують статус контрактників. Відправку на передову відклали, зекам вручили бланки договорів із якимось "управлінням" - нібито тепер вони служать у "народній міліції ДНР". Після тривалих суперечок із командуванням один із офіцерів заявив зекам: "Вас на*бали", - пише канал.
Бланки для завербованих / t.me/ostorozhno_novosti


"Ракети намотували кола": Спікер Повітряних сил розповів про особливості нічної атаки РФ на Україну

п’ятниця, 9 червень 2023, 12:54

Під час атаки РФ на Україну в ніч на п’ятницю, 9 червня, РФ застосовувала таку саму тактику, як і останнім часом. Ракети окупантів літали фактично колами. Про це повідомив спікер Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі національного телемарафону, передаю...

"Це ж не ставка в букмекерській конторі": У ГУР пояснили, чому ЗСУ не зайшли в Крим до літа, як обіцяв Буданов

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:55

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов говорив про можливий сценарій, коли заявляв, що наші військові зайдуть до Криму навесні 2023 року. Відбуваються корективи наших планів, проте зрештою Україна звільнить п...