
Міноборони РФ вербує ув'язнених для участі у війні проти України за принципом ПВК "Вагнер". За словами одного із завербованих, їм не дали жодних контрактів і хотіли відправити у бій за тиждень після підготовки, передають Патріоти України.
Як пише Телеграм-канал "Осторожно, новости", колишній в'язень колонії №4 Ставропольського краю розповів журналістам, що 9 лютого до колонії приїхали працівники міноборони і запропонували зекам "послужити батьківщині" в Україні. За півроку служби засуджені мали отримати виплати та зняття всіх судимостей.

Зек повідомив, що за три дні після підписання контракту засуджених вивезли до одного із сіл Донецької області, де вони й проходили навчання. А вже за тиждень командування спробувало відправити зеків у перший бій. Завербовані в'язні влаштували бунт.
"По-перше, обіцяні три місяці не минули, і вони ще нічого не встигли навчитися. По-друге, їм так і не дали документи, що підтверджують статус контрактників. Відправку на передову відклали, зекам вручили бланки договорів із якимось "управлінням" - нібито тепер вони служать у "народній міліції ДНР". Після тривалих суперечок із командуванням один із офіцерів заявив зекам: "Вас на*бали", - пише канал.



РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...