Методичку не міняє: Лукашенко звинуватив Захід у планах "силового захоплення влади у Білорусі"

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко вкотре звинуватив Захід у тому, що він планує силою змінити владу в республіці, передають Патріоти України.

За його словами, в попередні роки "західні куратори фінансували опозицію-втікачку за заяви в ЗМІ", а тепер нібито "вимагають активних і рішучих дій - тобто гроші в обмін на теракти, лише під збройну боротьбу".

"У нас готують силовий сценарій зміни влади. Ми це бачимо. І ми цього не допустимо", - заявив Лукашенко. Лукашенко висловився, мовляв, "у Польщі, Литві, Україні ведеться навчання членів незаконних збройних формувань, робляться спроби створення сплячих екстремістських осередків безпосередньо в країні". Нібито існують факти, які свідчать про це. Втім, про що саме йдеться, Лукашенко не уточнив.

Крім того, диктатор заявив, що завдяки співпраці з РФ вдалося "запобігти терактам у Білорусі". Також він звинуватив Україну в "підготовці бойовиків", Чехію, Польщу та Литву - в "підготовці загонів".

"Для того, щоб у потрібний момент перекинути до Білорусі. І це вже не 2020 рік, коли дівчата ходили в білих коротких спідничках із квіточками на демонстрації. Люди вже готові прийти сюди зі зброєю в руках", - заявив білоруський диктатор.

Росія втрачає вплив: ще один "партнер" відвернувся від Кремля, - Newsweek

субота, 30 вересень 2023, 5:00

Росія втрачає вплив на своїх сусідів через військове вторгнення в Україну. Про це заявив економіст і науковий співробітник програми з Росії та Євразії британського аналітичного центру Chatham House Тімоті Еш, коментуючи слова президента Казахстану Каси...

Погар в Погарі: Слідом за Курщиною удар з повітря по електрооб'єкту зазнала і Брянська область

субота, 30 вересень 2023, 3:25

В Росії, в Брянській області заявили про вибухи та пожежу. Про це у суботу, 30 вересня, пишуть російські ЗМІ. . "Вибух на електропідстанції у селищі Погар Брянської області. Воно знаходиться за 30 кілометрів від кордону з Україною", - повідомляють в м...