"Метою Кремля буде не окупація": В Естонії попередили, що Росія може скоро напасти

Росія становить загрозу, і в перебігу найближчих декількох років вона може здійснити збройний напад на Естонію. Так вважає командувач Силами оборони Естонії генерал-лейтенант Мартін Херем, його цитує ETV, передають Патріоти України.

«Росія може напасти <...> Але коли?», - задався питанням Херем і сам на нього відповів. «Ми повинні розуміти, що це може відбутися протягом найближчих декількох років», - підкреслив командувач.
Він припустив, що головною метою Росії є не окупація Естонії, а створення чергового вогнища нестабільності в регіоні. Сама ж атака РФ, швидше за все, буде являти собою «обмежене за часом вторгнення військових сил», яке, за версією Херема, буде супроводжуватися елементами «гібридної війни».

Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ: чому Україні важлива робота місії на Донбасі.

середа, 20 жовтень 2021, 17:49

В умовах блокування роботи місії ми фактично позбавлені можливості отримання об'єктивної інформації щодо переміщення регулярних підрозділів збройних сил Росії на окуповану територію. Блокування роботи спостерігачів ОБСЄ на Донбасі: чому Україні важлів...

Хіти тижня. Вже випустили нову "версію": Той Путін, що зустрічався з Пашиняном, своє відпрацював (фото)

середа, 20 жовтень 2021, 17:00

"Путін в середу виступав на "Російському енергетичному тижні". Той Путін, що зустрічався з Пашиняном, своє відпрацював. Сьогодні на зміну випустили вищу версію. Але штани й шкарпетки видали від комплекту на нижчу версію - тож щойно цей Путін сів в кріс...