"Метою Кремля буде не окупація": В Естонії попередили, що Росія може скоро напасти

Росія становить загрозу, і в перебігу найближчих декількох років вона може здійснити збройний напад на Естонію. Так вважає командувач Силами оборони Естонії генерал-лейтенант Мартін Херем, його цитує ETV, передають Патріоти України.

«Росія може напасти <...> Але коли?», - задався питанням Херем і сам на нього відповів. «Ми повинні розуміти, що це може відбутися протягом найближчих декількох років», - підкреслив командувач.
Він припустив, що головною метою Росії є не окупація Естонії, а створення чергового вогнища нестабільності в регіоні. Сама ж атака РФ, швидше за все, буде являти собою «обмежене за часом вторгнення військових сил», яке, за версією Херема, буде супроводжуватися елементами «гібридної війни».

"Незалежно від сезону тракторні війська у справі": У мережі показали новий трофей українських захисників (відео)

понеділок, 4 липень 2022, 0:34

Українські військові похвалилися новим трофеєм, відвойованим у окупантів. Цікаво, що перевезли ворожий БТР за допомогою трактора. Відповідне відео опублікував Telegram-канал "Запоріжжя новини", передають Патріоти України. У підписі до публікації написа...

Дрібниця, але приємно: Маріна "Русскіє нє моґут нєсті отвєтствєнность" Овсяннікова вже не працює в Die Welt

понеділок, 4 липень 2022, 0:24

"Маріна "Русскіє нє моґут нєсті отвєтствєнность" Овсяннікова вже не працює в Die Welt - про це вона сама сьогодні повідомила в інстаграмі", - пише політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у соцмережі "Фейсбук", передають Патріоти України, та...