Метою російських військових в Україні можуть бути магістральні газопроводи, - Вадим Денисенко

Для її досягнення перекидаються в українські міста російські диверсійні групи і обстрілюються об'єкти інфраструктури з реактивної артилерії. Про на повідомив радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко, інформують Патріоти України.

"Служба безпеки України разом з іншими силовими підрозділами починає перевірки по всіх містах, з метою виявлення диверсійних груп. Ми знаємо про те, що в Києві сьогодні було знайдено і знешкоджено кілька російських диверсійних груп. В багатьох інших містах України з'являються диверсанти. Тому просив би всіх носити з собою паспорти і ставитись з розумінням до того, що можуть бути перевірки документів і допомагати силовикам виявляти підозрілих людей з неукраїнськими обличчями і з російським акцентом", – повідомив Денисенко.

Також він звернув увагу на обстріли росіянами об'єктів цивільної інфраструктури реактивними системами залпового вогню "Ураган". "На сьогоднішній момент ми можемо говорити про те, що росіяни починають стріляти по цивільних об'єктах, по об'єктах інфраструктури і є величезна загроза того, що росіяни можуть влучити своїми снарядами у магістральні газопроводи і через це буде припинений транзит газу до Європи", – радник голови МВС.

Вадим Денисенко наголосив, що газопроводи можуть бути однією з цілей Російської Федерації для того, щоб показати Україну поганим транзитером газу.

"Це ж не ставка в букмекерській конторі": У ГУР пояснили, чому ЗСУ не зайшли в Крим до літа, як обіцяв Буданов

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:55

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов говорив про можливий сценарій, коли заявляв, що наші військові зайдуть до Криму навесні 2023 року. Відбуваються корективи наших планів, проте зрештою Україна звільнить п...

Окупантам приготуватися: Резніков заговорив про українські ракети дальністю 1000 км

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:45

Україна має дуже хороші перспективи створення свого оборонного сектора ракет. Вони мають дальність понад 1000 км. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков. В Україні було затверджено ракетну програму, на яку вже було виділено офіційні кошти, пере...