Мети "СВО" досягнуто? Станції метро по всій Росії готують під бомбосховища

По всій Росії станції метро готують під бомбосховища та протирадіаційні укриття. Таким чином кривава влада Кремля намагається захистити росіян від різних засобів ураження, спричинених розв'язаною в Україні війною. Про це повідомляють росЗМІ. Нові вимоги до використання метро вже розробляють вчені Всеросійського науково-дослідного інституту з проблем цивільної оборони та надзвичайних ситуацій, передають Патріоти України.

Вони будуть застосовуватися до реконструйованих та нових станцій та ліній метрополітенів. "Застосування актуалізованого склепіння правил дозволить суттєво підвищити захист населення за рахунок розширення функціоналу метрополітенів. Це своєю чергою знизить фінансові витрати на виконання інженерно-технічних заходів у галузі цивільної оборони, таких, наприклад, як будівництво додаткових захисних споруд та підтримка їх у готовності", – заявив заступник начальника ВНДІ ГОНС Ігор Сосунов.

Він зазначив, що це особливо актуально для Москви з населенням 13 млн. осіб та інших міст, де є метро або планується його будівництво.

"Під час розробки змін для зведення правил буде проведено термінологічне ув'язування з чинними нормативними документами, а також враховано практичний досвід проектування, будівництва та експлуатації метрополітену, зазначив Сосунов. Крім того, будуть враховані вимоги до організації доступу різних груп населення, у тому числі маломобільних, до метрополітену при його використанні як об'єкт для захисту населення", – додав керівник наукової роботи доктор технічних наук, професор Геннадій Тонкіх.

Примітно, що після початку війни в Україні Кремль доручив перевірити та відремонтувати бомбосховища по всій Росії. І як виявилося, більшість бомбосховищ були в аварійному стані або занедбані після розпаду СРСР.

Лише у Казані близько 30% подібних об'єктів непридатні. На реконструкцію укриттів країни-агресора вже пішли великі дні: у Краснодарському краї на їх ремонт виділили понад 6 млн крб., у Нижньому Новгороді – 50 млн, а Рязані – 1 млн.

"Провів оптимістичну нараду": Зеленський анонсував "хороші далекобійні речі", які відчують окупанти (відео)

вівторок, 28 листопад 2023, 23:30

Президент України Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача. Про це він повідомив у вечірньому відеозверненні, передають Патріоти України. «Щойно провів засідання Ставки – особливе, тривале, детальне. Перше – фортифікац...

"Високооплачувана робота" вийшла боком: "Вагнерівець" у Казахстані отримав вирок за участь у війні проти України

вівторок, 28 листопад 2023, 22:43

У Казахстані суд відправив до в'язниці колишнього найманця ПВК «Вагнера». Він раніше воював проти ЗСУ на Бахмутському напрямку. Про це повідомляє казахстанська служба «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», передають Патріоти України. У березні цього року...