MI6 працює: МЗС Великої Британії назвало капітулянта, якого Кремль вирішив привести до влади в Україні. Реакція Москви та Вашингтона не забарилася

Викормиш Азарова, на думку Кремля, саме та людина, котра зможе привести Україну до капітуляції. Його вчителю та екс-губернатору Харківщині місце також знайдеться

На тлі концентрації російських військ на кордонах України й можливого повномасштабного вторгнення, Міністерство закордонних справ Великобританії заявило, що в нього є інформація щодо намірів Кремля привести до влади в Києві керівників, які позитивно ставляться до Москви.

Як потенційний кандидат розглядається колишній народний депутат України Євген Мураєв. До списку «уряду» нібито мають увійти міністри часів Януковича.

Називаються імена колишнього віцепрем'єра Сергія Арбузова, ескглави адміністрації Януковича Андрія Клюєва, екснардепа Володимира Сівковича та колишнього прем'єра Миколи Азарова.

У CNN повідомили, що інформація британського МЗС про плани Росії щодо вторгнення в Україну та встановлення у Києві маріонеткового уряду підтверджується розвідкою США.

Своєю чергою російське МЗС назвало цю заяву дезінформацією, закликало Велику Британію «припинити провокаційну діяльність».

Сам колишній депутат Верховної Ради України Євген Мураєв заявив, що у цій інформації немає логіки, оскільки він сам перебуває під санкціями Росії. Йому заборонено в'їзд до РФ через загрозу національній безпеці.

"Ситуація стає заплутанішою": у Пентагоні оцінили успіхи ЗСУ та армії РФ на Донбасі

п’ятниця, 27 травень 2022, 9:59

Офіційний представник Пентагону Джон Кірбі оцінив ситуацію на війні в Україні і заявив, що жодна зі сторін не досягла значного прогресу. За його даними, бої в районі між Херсоном та Миколаєвом тривають, українські та російські війська мають сутички щод...

"Ситуація гірша, ніж кажуть": Кулеба розповів, яка зброя найбільше потрібна Україні

п’ятниця, 27 травень 2022, 9:27

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що Україні необхідні реактивні системи залпового вогню (РСЗВ), щоби протистояти на Донбасі наступу російських окупантів, які мають перевагу у важкому озброєнні. У четвер, 26 травня, під час прямої...