"М'яч на полі України": В уряді Польщі заговорили про нові заборони на українські продукти

Заступник міністра сільського господарства Польщі Михайло Колодзейчак заявив, що польський уряд розглядає варіант посилення імпортних обмежень щодо агропродукції з України. За словами польського чиновника, це станеться, якщо не вдасться домовитись із українською стороною, передають Патріоти України.

Йдеться про запровадження односторонніх ембарго на різні види продукції, наприклад, мед та цукор, повідомляє Polsat News. Поки що Польща забороняє імпорт із України пшениці, кукурудзи, соняшнику та ріпаку. "М'яч на полі України. Або ви домовляєтеся з Польщею, або ми будемо змушені запровадити подальші обмеження на імпорт українських товарів" – заявив Колодзейчак.

Він уточнив, що наразі ведуться переговори з Україною на рівні профільних міністерств. Зокрема, 21 лютого ситуацію із протестами фермерів обговорюють міністр агрополітики України Микола Сольський та міністр сільського господарства Польщі Чеслав Секерський.

Водночас, предметні переговори з фермерами уряд Польщі розпочне лише з наступного тижня. Тобто протести на кордоні України та Польщі, ймовірно, поки що не вщухнуть.

Раніше Колодзейчак також визнав: повідомлення про те, що українське зерно залишається в Польщі, незважаючи на ембарго, не підтвердилося. При цьому урядовець заявив, що українська продукція витісняє польську на ринку Німеччини.

"Янки, go home": Ключовий союзник Заходу проти ісламських терористів та російських найманців в Центральній Африці розриває військову співпрацю з США

неділя, 21 квітень 2024, 1:45

Чад - ключовий союзник Заходу в боротьбі з джихадистами і російським впливом в Африці, закликав США вивести свої війська з військової бази в країні. Цей крок було зроблено за місяць після того, як Нігер - ще один ключовий союзник Заходу в регіоні - при...

Хочуть знову відправити на війну: У РФ відловлюють зеків, які повернулись з фронту

субота, 20 квітень 2024, 23:53

У Кремлі зацікавлені в тому, щоб колишні ув’язнені, які повернулися з фронту, знову скоювали злочини та повертались до вʼязниць, звідки їх забирають на війну проти України. Про це в етері телеканалу FREEДОМ розповіла директорка фонду "Русь Сидящая" Оль...