Від жовтня - початку активних боїв за Авдіївку Донецької області - російська окупаційна армія втратила близько 13 тис. солдатів, але інтенсивність таких "м’ясних" штурмів може зменшитися. Про це в ефірі телеканалу FREEДОМ заявив військовий експерт Олексій Гетьман, передають Патріоти України.
При цьому він наголошує на тому, що цифра - 13 тис. осіб "взята по мінімуму". Є інформація, що втрати РФ біля Авдіївки можуть бути значно вищими 20-25 тис. убитими, пораненими.
Гетьман наголосив, що Москва ставила термін захоплення міста російськими загарбниками до 14 грудня, коли в РФ проводили так звану "пряму лінію" диктатора Володимира Путіна.
"Це якраз був той перший дедлайн, який вони встановлювали, щоб до пресконференції Путін міг розповісти про якісь успіхи на полі бою. До цього дня вони мали захопити Авдіївку. Тому були такі масовані "м’ясні" атаки. Зараз їм змінили дедлайн. Наступний крайній термін - 15-17 березня наступного року, коли в Російській Федерації будуть так звані президентські вибори. Хоча всі чудово розуміють, як вони відбуватимуться і хто буде обраний", - наголошує експерт.
Крім того, перед окупантами стоїть завдання до 15 березня 2024-го вийти на Куп’янськ вузловий, на річку Оскіл, що на півночі Східного фронту, та захопити Авдіївку та Мар’їнку в Донецькій області. За словами експерта, такі завдання окупантам поставили на зиму, на найближчі 90 днів.
"Ось такі "м’ясні" штурми, які були раніше біля Авдіївки, думаю, будуть потрошечки сходити нанівець. Тому що це була не військова мета, це була політична мета - Авдіївка до 14 грудня. Тепер терміни змінилися. Тому, найімовірніше, вони почнуть шкодувати техніку. Не людей, звісно ж. Там росіяни втрачають сотні одиниць техніки, а успіху якогось не досягли", - наголосив Олексій Гетьман.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...