
Влада України не має нічого проти, щоб Німеччина стала посередником у переговорах Києва та Кремля. Про це заявив колишній український посол у Німеччині Андрій Мельник. Він закликав німецького канцлера Олафа Шольца вийти на Путіна і обговорити з ним переговори щодо України, передають Патріоти України.
"Шольц міг би проявити творчий підхід і використовувати дипломатичні канали Німеччини, щоб вивчити питання того, чи є сенс у переговорах із Путіним. У Німеччині все ще працює посольство в Москві. І головне, що ми, українці, довіряємо німцям", - поділився думкою дипломат в інтерв'ю виданню Berliner Zeitung.
Мельник зазначив, що від володаря Кремля "раптово надійшли нові сигнали" про те, що він прийме посередництво Китаю, Бразилії та Індії, тому що "підтримує надійні контакти з главами цих держав". Але український дипломат зазначив, що Україна таких посередників не сприймає.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...