Міг "підзаробити" мільйони: Кошовий здивував зізнанням про вибори в Раду

Євген Кошовий зізнався, що йому пропонували дуже велику суму грошей з метою потрапити до передвиборного списку кандидатів у нардепи від партії "Слуга народу". Про це актор студії "Квартал 95" і друг президента Володимира Зеленського заявив в авторській програмі Дмитра Гордона, передають Патріоти України.

За словами коміка, йшлося навіть про мільйони доларів Кошовий розповів, що до нього надходили пропозиції "пробити" місце у партійному списку за винагороду від 400 тисяч до 5 мільйонів доларів на позачергових виборах до Верховної Ради.

"Я на парламентських виборах міг заробити близько "десятки", - сказав актор і додав, що відповідав відмовою. Євген наголосив, що після цього не зміг би "людині дивитися в очі".

"Звичайно, якщо ти повний дурень, то взяв би", - упевнений він. Також комік уточнив, що ніхто з тих, хто пропонував йому гроші за місце в списку партії "СН", до Ради "не пройшов, слава Богу".

Президент Естонії пояснила, чому подарувала Зеленському велосипед

субота, 14 грудень 2019, 19:15

Керсті Кальюлайд просто хотіла таким чином прорекламувати продукцію вітчизняного виробника. Президент Естонії Керсті Кальюлайд подарувала президенту України Володимиру Зеленському велосипед заради реклами, так як велосипед був зроблений в Естонії. Про ...

Ніяких додаткових зобов'язань: На "нормандській зустрічі" жоден документ Україною не був підписаний

субота, 14 грудень 2019, 18:18

Україна не підписувала і заздалегідь не погоджувала додаткові угоди, комюніке чи інші міжнародні документи з Росією або з іншими країнами-учасницями саміту. Під час переговорів "нормандської четвірки" в Парижі 9 грудня жоден документ не був підписаний ...