Мігранти побилися із Росгвардією: На кордоні РФ і Казахстану сталися зіткнення (відео)

Сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з Казахстаном в Самарській області.

На кордоні Росії і Казахстану почалися зіткнення між мігрантами і силовими підрозділами Росгвардії. Інформацію про це повідомив російський інформаційний канал Mash, який опублікував відео очевидців, передають Патріоти України.

У повідомленні наголошується, що сотні мігрантів з Узбекистану і Таджикистану намагалися покинути Росію і перетнути кордон з Казахстаном в Самарській області. Однак Казахстан відмовився пропустити людей на свою територію через епідемію коронавіруса. На опублікованих кадрах видно, як сотні людей зі свистом і криками направляються до співробітників Росгвардії, після чого починається бійка.

Фактично сотні мігрантів застрягли на кордоні, не маючи можливості прорватися на батьківщину через територію Казахстану. Цілком ймовірно, лише сухопутний коридор через Казахстан був останньою надією людей, які в розпачі почали бійку.

Хіти тижня. "Тот момент, когда услышали, что Порошенко оплачивает штрафы за стрельбу", - волонтер Донік

вівторок, 29 вересень 2020, 3:00

Шутка. А может и нет. А может и да. Но это не точно. Точно то, что нужна машина управления парням, которые это волшебное действо корректируют. Спасибо всем, кто помогает. ПБ Приват 5168 7573 4764 2680 Донік Роман

Хіти тижня. Небо відкрите? Азербайджанські безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси, - ЗМІ

вівторок, 29 вересень 2020, 2:00

Азербайджанські військові безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси С-300, які розташовані в Нагірному Карабасі. Про це інформує ordu.az, передають Патріоти України. «Таким чином, небо Нагірного Карабаху вже відкрите для азербайджансько...