"Міль" Путін: Стало відомо про дивну манію російського президента (відео)

Президента країни-агресора Володимира Путіна ще в молодості називали "міллю". Отримавши владу, він став мстити тим, хто привабливіший за нього. Про це йдеться у сюжеті проекту FreeДом, передають Патріоти України.

Серед неугодних Путіну "красенів" журналісти виділили вбитого опозиціонера Бориса Нємцова, кинутого за грати Олексія Навального та імпозантного Михайла Ходорковського.

"Замість цього в російський публічний простір запускаються люди під стать своєму панові - Лавров, Кисельов та інші вкрай неприємні як внутрішньо, так і зовні персонажі", - наголошується в сюжеті. Вік російського істеблішменту - далеко за 50.

"Для Путіна дуже важливо мати владу, абсолютну владу. Коли він бачить на горизонті людину, яка може його замінити або може взяти частину його електорату, людину, яка може впливати на громадську думку, звичайно, він спробує її прибрати. Щоб не було навколо нього конкурентів", - пояснює психолог Юлія Святенко.

Належить російському олігарху і другу Путіна: Печерський суд зняв арешт з ТРЦ Ocean Plaza

п’ятниця, 12 серпень 2022, 23:43

Печерський суд зняв арешт з будівлі столичного торгівельно-розважального центру Ocean Plaza. Його кінцевим бенефіціарним власником є російський олігарх Аркадій Ротенберг, інформують Патріоти України. Відповідне рішення винесла суддя Печерського суду Св...

І обіцянку вони не виконали: Дружина командира "Азова" розповіла, хто гарантував безпеку бійцям після виходу з "Азовсталі"

п’ятниця, 12 серпень 2022, 23:29

Незалежні міжнародні організації мали б слідкувати за дотримання умов утримання українських військовополонених, які погодилися вийти з "Азовсталі". Однак після того, як українських захисників вивезли на окуповані території, до них ніхто не їздив. Про ц...