Мільйонер, який живе на відсотки: Глава МОЗ Степанов оприлюднив декларацію про доходи

Найбільше посадовець заробив на процентах від вкладів – 2,85 млн грн.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов задекларував майже 3 млн грн сукупного доходу за 2019 рік, повідомляють Патріоти України.

Найбільше посадовець заробив на процентах від вкладів – 2,85 млн грн. Ще вказав 87,8 тис. грн зарплати, отриманої на посаді голови Одеської ОДА (очолював з січня 2017 року до квітня 2019 року - ред.).

На банківських рахунках глава МОЗ тримає 20 млн грн з них лише 19,3 млн грн – у «Державному ощадному банку України». Також у банках лежать $3,4 тис. і 643 євро. Крім цього, готівкою має 180 тис. грн і 11,3 тис. євро.

Дружина Наталія Степанова за минулий рік заробила 1,6 млн грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю, 952,7 тис. грн процентів, 203,9 тис. зарплати і 53,2 тис. грн зарплати за сумісництвом. У банках вона зберігає 7,79 млн грн, 4,5 тис. євро і $9,7 тис; готівкою - $34,5 тис.

Також дружина очільника МОЗ володіє столичною квартирою площею 340,9 кв м і машиномісцем площею 18 кв. м у Києві; чотирма брендовими наручними годинниками Breguet, Rolex, Girard-Perregaux; чотирма підвісками з дорогоцінного металу з дорогоцінним камінням; сережками з дорогоцінного металу; трьома каблучками з дорогоцінного металу з дорогоцінним камінням; двома хутряними шубами марок Marco&Vanoll і Loro Piana.

Натомість у Максима Степанова три дорогих годинники Rolex, Breguet, Piaget і картина авторства Анатолія Криволапа. Сім’я міністра володіє чотирма автомобілями: три Lexus 2005, 2013 і 2016 років випуску і Land Rover Range Rover, 2014 року випуску.

Корпоративні права Максим Степанов має у трьох фірмах («Ед'югет», «Республіканський правовий союз», «АйПі Девелопмент Груп ОЮ» - компанія прописана в Естонії), його дружина – у семи компаніях (естонська «АйПі Девелопмент Груп ОЮ», «Ед'югет», «Спецагротех», «Гарномедіка», «Феір Піксел», «Країна бажань», «Міськпостачзбут»).

Одночасно кінцевими бенефіціарами Максим і Наталія Степанови є в естонській «АйПі Девелопмент Груп ОЮ» і «Ед'югет». Натомість самостійно дружина контролює п’ять компаній «Спецагротех», «Гарномедіка», «Феір Піксел», «Країна бажань» і «Міськпостачзбут». Одноосібним власником Максим Степанов є у ТОВ «Республіканський правовий союз».

Хіти тижня. "Процитував" статтю мовного закону, якої... не існує: Судді КСУ поставили на місце екс-нардепа від "Опоблоку" (відео)

середа, 15 липень 2020, 3:00

Олександр Долженков побачив у мовному законі норму, якої там насправді немає. На засіданні Конституційного суду України у справі про конституційність закону про функціонування української мови між суддями та екс-нардепом від “Опозиційного блоку”, одним...

Хіти тижня. Міноборони бреше, а російська агентура діє: Екс-високопосадовець заявив про знищення виробництва боєприпасів великого калібру в Україні

середа, 15 липень 2020, 2:00

Народний депутат V, VI, VII скликань, в. о. заступника глави Адміністрації президента у 2014 році Андрій Сенченко заявив, що інформація про те, що українська армія вчасно закуповує боєприпаси, не відповідає дійсності. Про це він повідомив в ефірі прогр...