Мільйони євро: Скільки коштів витратять Німеччина та Франція на танк нового покоління у 2021 році

Krauss-Maffei Wegmann, Nexter systems та Rheinmetall офіційно розпочали роботи першого етапу програми MGCS.

Новий євротанкУ блозі Forces Operations Blog повідомляється, що Франція та Німеччина планують у 2021 році виділити 200 мільйонів євро на програму створення танка нового покоління MGCS. Завдяки цим коштам три основні підрядники – Nexter з французької сторони та KMW і Rheinmetall з німецької сторони – зможуть розпочати етап збирання демонстратора бойових машин майбутнього, передають Патріоти України.

За планами програми, прототип має бути створений до 2028 року і, якщо розробники будуть дотримуватися чіткого графіка, перші постачання очікуються у 2035 році.

Танк наступного поколінняЗагалом програма європейської бойової машини нового покоління оцінюється в 1,5 мільярда євро.

Програма "основної наземної бойової системи" (Main Ground Combat System, MGCS), у рамках якої планується розробити наступника танків Leopard 2 і Leclerc, є важливим напрямком промислового співробітництва між Німеччиною та Францією. Новий європейський танк повинен стати проривом і бути готовим до взаємодії з безпілотними платформами, використовувати зброю нового покоління тощо.

У квітні цього року міністр оборони Німеччини Аннеґрет Крамп-Карренбауер і міністр збройних сил Франції Флоренс Парлі підписали рамкову угоду про організацію роботи й структури управління для європейської програми танків нового покоління.

Новий євротанк: Симбіоз Leopard 2A7 з баштою від Leclerc
Пізніше, у травні, офіційно розпочалася розробка нового танка. Відповідна угода була укладена між компаніями-розробниками та Бундесвером, який діє від імені Німеччини та Франції. Так, компанії Krauss-Maffei Wegmann, Nexter systems та Rheinmetall розпочали роботи першого етапу, на якому буде визначена архітектура всієї бойової машини.
Єдиним танком бундесверу є Leopard 2. Наразі використовується у версіях А6, А6М, А7 і А7V, а на складах перебувають також машини А4
Джерело: Defense News

Хіти тижня. Путін ходить по лезу ножа: Орєшкін розповів, навіщо Кремль хоче роздмухати конфлікт на сході України

неділя, 11 квітень 2021, 1:00

У президента Росії Володимира Путіна залишається все менше способів підняти рейтинг перед виборами - про це заявив російський політолог Дмитро Орєшкін в програмі "Сьогодні День" на каналі "Україна 24", передають Патріоти України. "Звичайно, в Кремлі ду...

Хіти тижня. "Москалі докаталися": На трасі у РФ танк розірвав дулом бік фури, що проїжджала поруч (відео)

неділя, 11 квітень 2021, 0:10

У РФ у танку під час перевезення на траку розвернуло башту, внаслідок чого дуло зачепило вантажівку, що проїжджала поруч. Відповідне відео оприлюднили у соцмережах, передають Патріоти України. Як повідомляється, ДТП сталася під час пересування колони р...