Мільйони євро: Скільки коштів витратять Німеччина та Франція на танк нового покоління у 2021 році

Krauss-Maffei Wegmann, Nexter systems та Rheinmetall офіційно розпочали роботи першого етапу програми MGCS.

Новий євротанкУ блозі Forces Operations Blog повідомляється, що Франція та Німеччина планують у 2021 році виділити 200 мільйонів євро на програму створення танка нового покоління MGCS. Завдяки цим коштам три основні підрядники – Nexter з французької сторони та KMW і Rheinmetall з німецької сторони – зможуть розпочати етап збирання демонстратора бойових машин майбутнього, передають Патріоти України.

За планами програми, прототип має бути створений до 2028 року і, якщо розробники будуть дотримуватися чіткого графіка, перші постачання очікуються у 2035 році.

Танк наступного поколінняЗагалом програма європейської бойової машини нового покоління оцінюється в 1,5 мільярда євро.

Програма "основної наземної бойової системи" (Main Ground Combat System, MGCS), у рамках якої планується розробити наступника танків Leopard 2 і Leclerc, є важливим напрямком промислового співробітництва між Німеччиною та Францією. Новий європейський танк повинен стати проривом і бути готовим до взаємодії з безпілотними платформами, використовувати зброю нового покоління тощо.

У квітні цього року міністр оборони Німеччини Аннеґрет Крамп-Карренбауер і міністр збройних сил Франції Флоренс Парлі підписали рамкову угоду про організацію роботи й структури управління для європейської програми танків нового покоління.

Новий євротанк: Симбіоз Leopard 2A7 з баштою від Leclerc
Пізніше, у травні, офіційно розпочалася розробка нового танка. Відповідна угода була укладена між компаніями-розробниками та Бундесвером, який діє від імені Німеччини та Франції. Так, компанії Krauss-Maffei Wegmann, Nexter systems та Rheinmetall розпочали роботи першого етапу, на якому буде визначена архітектура всієї бойової машини.
Єдиним танком бундесверу є Leopard 2. Наразі використовується у версіях А6, А6М, А7 і А7V, а на складах перебувають також машини А4
Джерело: Defense News

"Лучше б заказали чартер до ДАПа": Українців обурили фото поїздки "слуг народу" на Донбас

середа, 21 жовтень 2020, 19:46

Квиток на поїзд Інтерсіті у першому класі з Києва до Костянтинівки коштує 1 150 грн. Всього поїхало 140 нардепів від "Слуги народу". У середу, 21 жовтня, представники фракції "Слуга народу" у Верховній Раді вирушили в робочу поїздку на Донбас. Українці...

Хіти тижня. "Кака разница?!": Тимчасовий "міністр-плагіатор" скасував обов’язкове ЗНО з української мови та літератури

середа, 21 жовтень 2020, 19:30

Міністерство освіти скасувало обов’язкове ЗНО з української мови та літератури. Про це повідомляє народний депутат Володимир В’ятрович, зазначають Патріоти України. . У 2021 році складати цей тест будуть тільки абітурієнти, які вступають на гуманітарн...