Міняють кадри: Уряд погодив кандидатури нових очільників Закарпатської та Харківської ОДА

Кабінет міністрів України погодив звільнення та нові кандидатури на посади голів Закарпатської та Харківської обласних державних адміністрацій, передають Патріоти України.

Так, Кабмін погодив звільнення Олексія Кучера з посади голови Харківської ОДА та Олексія Петрова - з посади голови Закарпатської ОДА.

На посаду голови Закарпатської облдержадміністрації погоджено кандидатуру Анатолія Полоскова, голови Харківської ОДА - Айни Тимчук.

Олексія Петрова було призначено головою Закарпатської ОДА 23 квітня 2020 року. Кучера призначили очільником Харківської ОДА рік тому - 6 листопада 2019 року.

Оце і є план Б Банкової? Арестович розповів про варіант примирення України та РФ за один день

вівторок, 19 січень 2021, 21:16

Радник з інформаційної політики у мінській Тристоронній контактній групі (Україна, РФ, ОБСЄ) для врегулювання ситуації на Донбасі Олексій Арестович заявив, що ключ від розв'язання конфлікту тримає в руках президент РФ Володимир Путін. Україна і Росія м...

Окупанти заявили про обмеження прав населення “ДНР” з українськими паспортами

вівторок, 19 січень 2021, 21:06

Окупанти збираються позбавити жителів окупованих територій з українськими паспортами цивільних і майнових прав. Про це повідомляє видання “Спектр” з посиланням на оточення ватажка бойовиків ОРДО Дениса Пушиліна, зазначають Патріоти України. . Повідомл...