Міністр економіки Тимофій Мілованов запитав у мережі: "Що робити з ФОПами?" Мережа замислилась: "Що робити з Міловановим?"

Якщо міністр, котрий виступає за "пресування" підприємців, сподівався отримати таким чинам підтримку своїм намірам, він сильно помилився. Але вийшло гучно.

Міністр економіки України Тимофій Мілованов вирішив звернутися до народу в Facebook за порадою, що йому робити з фізичними-особами підприємцями (ФОП). Таке майже філософське питання міністр опублікував 29 листопада, на своїй сторінці в соцмережі, зазначають Патріоти України.

Незабаром під постом «Що робити з ФОП?» з’явилося понад 470 коментарів. Багато користувачів у відповідь на питання запропонували Мілованову піти з посади, або нічого не робити.

Пост міністра спровокував флешмоб у Мережі. Користувачі публікують зустрічне питання: «Що робити з Міловановим?». Зокрема, таке повідомлення опублікували журналіст Михайло Ткач і блогер Сергій Наумович.

Зазначимо, що це не вперше, коли міністр задає економічні питання в соцмережі. Попереднє таке “опитування” він влаштував у вівторок, 26 листопада.

HIMARS взяв участь у нараді російських офіцерів під Херсоном - семеро поїхали "вантажем 200" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 10:59

Декількома днями раніше російські паблики писали, що на території тимчасово окупованої Херсонської області під ударом ЗСУ опинився штабу 7-й дивізії ВДВ, в якому на той час проводилася нарада, передають Патріоти України. А наразі у мережу виклали відео...

"Вперше в історії": У Зеленського розкрили "божевільні" витрати Путіна на війну в Україні

вівторок, 26 вересень 2023, 10:43

У 2024 році російський диктатор Володимир Путін вирішив витратити на армію рекордні 11 трильйонів рублів. Це майже вдвічі більше, ніж 2023 року. Про це написав керівник Офісу президента Андрій Єрмак у мережі, передають Патріоти України. Він зазначив, щ...