Міністр інформаційної політики Стець подав у відставку

Причиною відставки є погіршення стану здоров'я.

Ю.Стець. Фото: obzor24.in.ua.

31 травня міністр інформаційної політики України Юрій Стець передав заяву про відставку голови Верховної Ради Андрію Парубію. Про це повідомляє прес-служба МІП України, передають Патріоти України.

«У міністра була розмова з керівництвом та членами Уряду, яким він повідомив про своє рішення. Причиною відставки є погіршення стану здоров'я. Ніяких політичних чи інших мотивів не існує», - заявив держсекретар МІП України Артем Біденко, додавши, що зараз Юрій Стець знаходиться на лікарняному.Функції виконуючого обов'язки міністра інформаційної політики на час перебування міністра в лікарні покладені на першого заступника міністра Еміне Джапарову.

Нагадаємо, Юрій Стець був призначений на посаду міністра інформаційної політики 2 грудня 2014 постановою Верховної Ради «Про формування складу Кабінету Міністрів України». На той час посади такого міністра не існувало. Саме Міністерство інформаційної політики було створене через півтора місяці - постановою Кабінету Міністрів України від 14 січня 2015 року.

З архіву ПУ. "Це наша земля, їдь додому": У Грузії побили і закидали камінням росіянина

середа, 23 червень 2021, 2:00

На грузинському гірськолижному курорті Гудаурі близько 30 місцевих жителів побили російського пілота-парапланериста Федора Челишева. Били під соусом «це наша земля, їдь додому». За свідченням очевидців, росіянина били ногами, камінням, по голові і всьо...

Тримає у холодильнику: Мер українського міста зробив собі візитки із в'яленого м'яса (фото)

середа, 23 червень 2021, 0:32

Міський голова Копичинець на Тернопільщині Богдан Келічавий похвалився своїми їстівними візитками, які містять контактні дані на невеликих шматочках в’яленої свинини, інформують Патріоти України. Як він повідомив, такі візитки вирішив зробити, щоб прив...