Міністр юстиції нехтує процедурами: Малюська вимагає від Ради ухвалити закон про олігархів до висновків "Венеційки". "Кровопийців народу" має призначати РНБО і Зеленський

Там, де замість демократичних норм панує свавілля обраних - виростає диктатура. Юрист не може про це не знати. Для приборкання олігархів існує антимонопольне законодавство і призначена владою комісія

Міністр юстиції Денис Малюська рекомендував Верховній Раді розглянути законопроект про олігархів у другому читанні попри його направлення до Венеціанської комісії. Малюська зауважив, що законопроект треба ухвалити, щоб суспільство не сприймало це як затягування процесу і обман. Про це міністр заявив під час спілкування з журналістами в межах другого дня форуму YES, зазначають Патріоти України.

"Я думаю, що суспільство може так сприймати (як затягування, – ред.). Щоб наш народ не відчував того, що нібито його обманюють і процес затягується, я б рекомендував Верховній Раді ухвалити законопроект у другому читанні, попри те, що Венеціанська комісія буде його розглядати", – зазначив Малюська.

Він додав, що після другого читання документ буде відрізнятися від того, який зараз відправили на розгляд комісії, і "Венеційка" не зможе їх врахувати.

Які саме положення зміняться – залежить від комітету, засідання якого поки ще не відбулося.

Крім того, законопроект, який зареєстрований, не є незмінним і він набуватиме чинність шість місяців після прийняття.

"Відповідно, у нас буде час врахувати зауваження Венеціанської комісії, якщо такі будуть. Не бачу сенсу чекати, потрібно його приймати, щоб суспільство зрозуміло, що це не затягування процесу", – наголосив очільник Мін'юсту.

Малюська також прокоментував одну з основних правок до законопроекту, який стосується зміни органу, відповідального за визначення особи олігархом. У редакції першого читання це Рада нацбезпеки і оборони. Міністр рекомендував залишити РНБО.

Стежкою Януковича: Секретар РНБО виступив за перехід України до жорсткої президентської республіки

понеділок, 25 жовтень 2021, 11:34

Володимиру Олександровичу все ще замало влади. Україна повинна перейти на жорстку президентську республіку, при якій президент очолюватиме виконавчу владу. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов в інтерв'ю "РБК-Україна", зазначають Патріоти Україн...

З архіву ПУ. Грандіозний феєрверк та шестиярусний торт: Як син Оксани Марченко та Віктора Медведчука святкував весілля (відео)

понеділок, 25 жовтень 2021, 11:30

Днями стало відомо про одруження сина української телеведучої та дружини народного депутата від прокремлiвської партії ОПЗЖ Віктора Медведчука та куми президента РФ Володимира Путіна Оксани Марченко 23-річного Богдана, повідомляють Патріоти України у ж...