Міністр проти своєї заступниці, або Зрадників ніхто не любить: "Некомпетентний" Криклій розсварився з героїнею "постільного скандалу", довідавшись, що та намагалась посісти його "крісло"

Заступниця міністра інфраструктури Олександра Клітіна заявила, що відстоюватиме свою честь в суді у зв’язку з нібито розповсюдженням неправдивої інформації про неї. Про це вона сказала на брифінгу.

Йдеться про запис розмови, оприлюдненої виключеним зі «Слуги народу» нардепом Антоном Поляковим, а також про листування з пранкером “Джокером”. На аудіозаписі чути, як чоловіки обговорюють, що Клітіна отримала посаду нібито через ліжко.

На запитання, проти кого вона конкретно судитиметься, Клітіна відповіла: «Ну хто там це розповсюдив».

«Я просто, чесно кажучи, навіть не знаю цих людей, які про мене щось там пліткували. Мені навіть цікаво на них подивитися, чесне слово», – зазначила заступниця міністра.

Чиновниця зізналася, що аудіозапис слухала, але не може зрозуміти, кому належать голоси на ньому.

«Здається, я цих людей не знаю, але ми будемо розбиратися. Вже мої юристи працюють, ми подамо запит на Верховну Раду, хто там був у відрядженні в цей час, щоб зрозуміти, що це за депутати пліткували. Також поширив, здається, Антон Поляков. Ну от Поляков…вже зрозуміло з ким судитимуся», – повідомила Клітіна.

Також Клітіна підтвердила, що міністр інфраструктури Владислав Криклій ініціює її звільнення.

«Ну я реагую спокійною, якщо міністр вважає це правильним, то він має на це право», – сказала героїня скандалу.

Тим часом Криклій у своєму відеозверненні, оприлюдненому прес-службою Мінінфраструктури, повідомив, що подасть прохання про звільнення Клітіни на наступному засіданні уряду.

За словами міністра, після розмови з Клітіною він розцінив її поведінку, як таку, що не відповідає члену команди міністерства.

“Але коли я запропонував за власним бажанням піти з посади, пані Клітіна дала зрозуміти, що вона хоче починати власну політичну кар’єру, хоче скористатися цією ситуацією. І, власне весь хайп, створений навколо цієї ситуації, використовувати для того, щоб боротися за цей пост (міністра – ред.)”, – стверджує Криклій.

При цьому мстивий міністр висловив невдоволення, що його заступниця обговорювала з пранкером «Джокером» свої наміри стати його підсидіти.

“Ну і, власне, я не зовсім розумію, як можна працювати в команді з таким міністром, до якого є зауваження. Тому заступник, логічно припустити, звільняється за власним бажанням, а не намагається через “чатик” з паном “Джокером” стати міністром”, – наполягає Криклій.

Голова Мінінфраструктури додав, що звернувся до правоохоронних органів з проханням перевірити факти, викладені в листуванні Клітіни з «Джокером».

З архіву ПУ. Для новообраного президента виготовили іменний наконечник президентського штандарту

понеділок, 6 липень 2020, 0:10

Фахівець із державних атрибутів Олександр Сопов срібну пластину з прізвищем новообраного президента до інавгурації робить уже для четвертого гаранта Конституції. Стислі терміни підготовки до інавгурації позначилися на темпах підготовки до церемонії пер...

Брехали від самого початку: Польща закрила єдину російськомовну телепрограму відразу після першого випуску

неділя, 5 липень 2020, 23:28

Передача «Русскій голос» вийшла за рахунок Польського громадського телебачення, згідно із законодавством Польщі – Статуту про національні, етнічні та мовні меншини від 6 січня 2005 року. Телепередача російською мовою «Русскій голос», що вийшла в травні...