Міноборони Британії показало, як українські екіпажі тренуються на танках Challenger 2

Українські танкові екіпажі прибули до Великої Британії для навчання Challenger 2 наприкінці січня. Лондон наразі обіцяє поставити ЗСУ до трьох десятків цих ударних важких машин.

Challenger 2

Міністерство оборони Великої Британії опублікувало відео тренувань українських військових на танках Challenger 2.


В опублікованому відео представник британської армії розповідає, що для українців організовано окремі курси для командирів танку, водіїв, заряджаючих та стрільців.

На кадрах можна побачити, як українці їздять на полігоні на навчальних машинах без башти, а також на повноцінних танках, в тому числі зі стрільбами.

За словами британського прем’єра Ріші Сунака, британські танки Challenger 2 прибудуть в Україну у березні 2023 року.Втік лише один окупант: Танки та піхота росіян намагалися прорвати позиції 14-ї бригади (відео)

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:54

Українські захисники знищили штурмову групу окупантів. У Facebook 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого повідомила подробиці, передають Патріоти України. На опублікованому відео можна побачити, що спочатку бійці ліквідували перший ...

"Було б лицемірно": Президенти Литви, Латвії та Польщі відмовилися від фото з Лукашенком у Дубаї

п’ятниця, 1 грудень 2023, 18:30

Президенти Литви, Латвії та Польщі відмовилися від спільної фотографії на Конференції ООН з питань зміни клімату COP28 в Дубаї через присутність глави Білорусі Олександра Лукашенка. Про це у пʼятницю, 1 грудня, повідомляє LRT, посилаючись на заяву очіл...