
Російський диктатор Володимир Путін зібрав нараду через вибух на Кримському мосту, на якому стався вибух у ніч проти понеділка, 17 липня. Про це повідомляють російські пропагандистські ЗМІ, передають Патріоти України.
Диктатор назвав вибух на Кримському мості "терактом" і традиційно звинуватив у ньому Україну. "З урахуванням того, що вже другий теракт на Кримському мосту відбувається, я чекаю на конкретні пропозиції щодо підвищення безпеки", – заявив Путін.
Також він пригрозив Україні "відповіддю". "Усі знають, що потрібно робити. Відповідь з боку Росії на теракт, звичайно, буде. Міноборони Росії вже готує відповідні пропозиції", – додав диктатор.
Також Путін цинічно запевнив, що Кримський міст нібито вже давно не використовується для військових перевезень. Хоча як відомо, РФ досі продовжувала використовувати міст для забезпечення південного угруповання військ.
На території суднобудівного заводу Затока в тимчасово окупованій Керчі в Криму уражено два російські судна військового забезпечення та засоби ППО. Про це повідомила СБУ в п'ятницю, 26 червня, передають Патріоти України. . "Унаслідок ударів на них вини...
Кримський міст опинився під масованою атакою безпілотників. На тлі повідомлень про роботу російської протиповітряної оборони перед мостом утворилися рекордні черги – проїзду очікують близько 2800 автомобілів повідомляють місцеві Telegram-канали. Водноч...